Dobra postawa piłkarek Ślęzy w meczu z drugoligowcem

W rozegranym w Zduńskiej Woli meczu sparingowym drużyn żeńskich, Ślęza Wrocław przegrała z miejscową Pogonią 0:3.

Trener Arkadiusz Domaszewicz – Mecz wyrównany, toczony w szybkim tempie. O wyniku zadecydowało dużo większe doświadczenie gospodarzy, aczkolwiek mieliśmy swoje sytuacje które powinny zakończyć się bramkami . Na tym etapie przygotowań dziewczyny pokazały się dzisiaj z bardzo dobrej stronie i zostawiły po sobie dobre wrażenie, czego nie ukrywał trener gospodarzy.

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA – ŚLĘZA WROCŁAW 3:0 (0:0)

Ślęza – I połowa – Osowiecka, Wolak, Franczak, Stępień, Podkowa, Frączkiewicz, Piotrowska, Mikołajczyk, Mielniczuk, Mularczyk, Kucharska
II połowa – Osowiecka, Franczak, Stępień, Balsam, Mularczyk, Wolak, Kiliman, Kieliba, Podkowa, Sokołowska, Dziadek