Honorowe pożegnanie z pucharem

W rozegranym w Głogowie meczu I rundy (półfinału) rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski, Ślęza II Wrocław przegrała z miejscowym Chrobrym 1:2.

Trener Gustaw Sadowski – Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Początek zdecydowanie pod dyktando Głogowa. Z dalszą minutą zaczynaliśmy kontrolować spotkanie. Druga połowa rozpoczyna się od błędu naszej bramkarki i tak naprawdę od tego momentu zaczyna się nasza gonitwa o odrabianie strat. Stwarzamy sobie wiele sytuacji ale przeciwnik głęboko cofnięty zdołał dowieźć korzystny wynik. Brawa dla dziewczyn za zaangażowanie i walkę do końca i gratulacje dla Głogowa za awans do finału.

CHROBRY GŁOGÓW – ŚLĘZA II WROCŁAW 2:1 (1:1)