IV Liga Kobiet – Tym razem Kolektyw górą

W rozegranym w Radwanicach meczu 5. kolejki rozgrywek IV Ligi Kobiet, Ślęza II Wrocław przegrała z miejscowym Kolektywem 1:4.

Trener Paweł Arciszewski – Bardzo chaotycznie rozpoczęliśmy to spotkanie. W pierwszej połowie nie potrafiliśmy tworzyć sobie dogodnych sytuacji i łatwo traciliśmy piłkę w środkowej strefie boiska, co poskutkowało stratą dwóch bramek. Druga połowa to całkowicie inne widowisko w którym to my częściej utrzymywaliśmy się przy piłce. Strzeliliśmy bramkę kontaktową po której jeszcze mocniej napieraliśmy na nasze przeciwniczki. Niestety podyktowany przeciwko nam karny ostudził nasze zapędy. Później straciliśmy jeszcze jedną bramkę po ładnym strzale zawodniczki z Radwanic.

KOLEKTYW RADWANICE – ŚLĘZA II WROCŁAW 4:1 (2:0)