Kibicujemy GKS-owi Mirków i piłkarzom Ślęzy wypożyczonym do tego klubu

W czwartek inauguruje rozgrywki IV ligi, a wśród zespołów w niej występujących, będzie ekipa naszego partnerskiego klubu, GKS-u Mirków.

 

Przypomnijmy, że po fantastycznej rundzie wiosennej, GKS ukończył rozgrywki poprzedniego sezonu na 8. miejscu. Duży udział w tym sukcesie miało dwóch wypożyczonych do tego klubu, piłkarzy Ślęzy Wrocław – Tobiasz Jarczak i Kamil Mańkowski. Tego pierwszego jesienią już w Mirkowie nie zobaczymy, ale liczba piłkarzy 1KS-u, którzy będą grać w ekipie trenera Grzegorza Dorobka (również do GKS-u trafił ze Ślęzy), będzie jeszcze większa. Już w tej chwili na zasadzie wypożyczenia, w klubie z Mirkowa z pewnością grać będzie pięciu zawodników ze Ślęzy, a być może będzie ich sześciu, a są nimi :

Kamil Mańkowski (76 meczów w barwach 1KS-u / 2 bramki)
Jakub Berkowicz (51 / 9)
Łukasz Palmowski (9)
Filip Skórnica (14 / 2)
Volodymir Leshchuk (0)

Być może, do Mirkowa trafi też junior Ślęzy – Maciej Stasiak. Przypomnijmy też, że od paru sezonów barwy GKS-u, reprezentuje były piłkarz Ślęzy – Dariusz Góral.

Wszystkim naszym piłkarzom wypożyczonym do GKS-u życzymy samych udanych występów, a klubowi z Mirkowa udanego sezonu. Będziemy wam kibicować.