Komplet zimowych transferów Ślęzy Wrocław

W najbliższy weekend piłkarze III ligi (grupa 3.) wracają na ligowe boiska. Przez trwającą niemal cztery miesiące przerwę zimową zespoły aktywnie działały na rynku transferowym, przemeblowując swoje składy przed wiosennymi zmaganiami. Zmiany kadrowe nie ominęły także drużyny Ślęzy Wrocław, w której doszło do 13 roszad. W zespole Grzegorza Kowalskiego pojawiło się sześciu nowych zawodników, siedmiu zaś opuściło szeregi 1KS-u. Poniżej przedstawiamy komplet zimowych transferów dokonanych przez żółto-czerwonych.

Przybyli:

– Krzysztof Bialik (informacja)

– Guilherme da Silva (informacja)

– Vladislav Korzhnynski (informacja)

– Dominik Krukowski (informacja)

– Filip Olejniczak (informacja)

– Piotr Stępień (informacja)

Odeszli:

– Maciej Matusik – zadebiutował w zespole Ślęzy w sierpniu 2017 roku i od tamtego czasu rozegrał 53. ligowe spotkania, w których strzelił osiem bramek.

– Marcin Wdowiak – W zespole Ślęzy występował od jesieni 2016 r. W sumie wystąpił w 99. ligowych meczach, w których strzelił cztery bramki. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu zagrał w 14. meczach (886 minut) i zdobył 1. bramkę.

– Adrian Repski – Do 1KS-u trafił jesienią 2017 r. i w sumie wystąpił w 64. spotkaniach, w których strzelił trzy gole. Jesienią zagrał w ośmiu meczach (188 minut).

– Szymon Tragarz – 16 meczów (524 minuty), 1. bramka.

– Jose Gutierrez – 5 meczów (123 minuty)

– Kacper Koziarz – 1 mecz (90 minut)

– Bartłomiej Frasik – 2 mecze (180 minut)