Podsumowanie 7. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

Cztery zwycięstwa gospodarzy, trzy gości i dwa remisy, to bilans 7. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3).

MIEDŹ II LEGNICA – RAKÓW II CZĘSTOCHOWA 0:4
Gdy gra ostatni zespół z pierwszym, to taki rezultat dziwić nie może.

LKS GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ – WARTA GORZÓW WLKP. 1:1
LKS pierwszy raz w tym sezonie zapunktował u siebie, ale też ten remis satysfakcji do końca nie daje, bo na pierwszy komplet punktów na własnym obiekcie, wciąż ten zespół musi jeszcze poczekać.

STILON GORZÓW WLKP. – MKS KLUCZBORK 2:3
Stilon już po 13-stu minutach prowadził 2:0, a jednak przegrał ten mecz i wciąż jeszcze nie wygrał u siebie. MKS potwierdził za to, że lubi grać na wyjazdach (9 z 10 zdobytych dotąd punktów).

ODRA WODZISŁAW ŚL. – GÓRNIK II ZABRZE 2:3
Kolejny mecz, w którym gospodarze prowadzili 2:0, lecz w końcowym rozrachunku pozostali bez punktów. Górnik zwycięskiego gola strzelił w 3. minucie doliczonego czasu.

POLONIA NYSA – CHROBRY II GŁOGÓW 1:0
Jedyny gol w spotkaniu beniaminków sprawił, że Polonia przerwała serię trzech meczów bez zwycięstwa.

PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE – REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:1
Pniówek potwierdził swoją dobrą formę, wygrywając z mającym wysokie aspiracje Rekordem.

LECHIA ZIELONA GÓRA – STAL BRZEG 1:0
Stal zagrała podobno niezły mecz, lecz małe to pocieszenie dla jej kibiców, po piątej z rzędu porażce.

CARINA GUBIN – GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1:1
Długo wydawało się w tym starciu, że zwycięsko z niego wyjdą gospodarze. Tak się jednak nie stało, bowiem przyjezdni w końcówce zdołali wyrównać

POLONIA BYTOM – ŚLĘZA WROCŁAW 3:1