Pucharowa relacja na żywo!

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 1/8 Okręgowego Pucharu Polski Energetyk Siechnice – Ślęza Wrocław.

Witamy serdecznie z Siechnic. Już od godz. 16:30 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 1/8 Okręgowego Pucharu Polski, w którym miejscowy Energetyk podejmie wrocławską Ślęzę.

ENERGETYK SIECHNICE – ŚLĘZA WROCŁAW 1:4    (0:2) KONIEC MECZU

0:1 Sakwa (18 min.)

0:2 Firlej (20 min.)

0:3 Stempin (51 min.)

1:3 Zapał (69 min. – rzut karny)

1:4 Stempin (71 min.)

Energetyk: 1. Czerniejewski – 2. Krawczyk, 3. Stoszek, 5. Naściszewski, 7. Nir, 9. Bogacki, 11. Browarczyk, 14. Zapał, 16. Wyród, 20. Skowron, 24. Skowronek

Ślęza: 23. Malisz – 2. Lasota, 3. Sakwa, 5. Stempin, 6. Repski, 9. Firlej, 15. Jarczak, 16. Berkowicz, 17. Molski, 19. Wdowiak, 24. Małecki

Ławki rezerwowych:

Energetyk: 4. Kościelniak, 8. Chmiel, 10. Józefowicz, 13. Jasiński, 15. Bielawski, 17. Kleśta, 18. Kropski

Ślęza: 12. Gorczyca, 7. Mańkowski, 8. Bohdanowicz, 11. Traczyk, 13. Kluzek, 14. Jakóbczyk, 18. Łątka.

W Siechnicach jak na razie pochmurno.

Trwa rozgrzewka.

Sędzią spotkania będzie Michał Hnatkiewicz (KS Wrocław)

Nasi piłkarze dziś na niebiesko, rywale na czarno – żółto.

Oba zespoły są już na boisku.Już niebawem początek spotkania.

16: 37′ Rozpoczyna się to spotkanie.

3′ Pierwsza groźna akcja wrocławian. Bramkarz miejscowych broni jednak strzał Berkowicza.

5′ Tym razem golkiper Energetyka uprzedził wychodzącego na dobrą pozycję Firleja.

9′ Był rzut rożny dla rywali. Piłka jednak w rękach Malisza.

10′ Znakomity strzał Berkowicza wybity przez Czerniejewskiego na  róg. Po nim na bramkę gospodarzy strzelał Repski, jednak niecelnie.

15′ Kwadrans gry za nami. Jak na razie w Siechnicach bez goli.

18′ 0:1! Rzut wolny z około 18 metrów wykonywał Firlej. Bramkarz wybił jego strzał przed siebie, ale przy dobitce nadbiegającego Sakwy był już bezradny.

20′ 0:2! Po akcji Repskiego z Firlejem ten ostatni płaskim strzałem podwyższył wynik!

24′ Po kornerze wykonywanym przez Jarczaka Wdowiak uderzył obok bramki drużyny z Siechnic.

30′ Po strzeleniu dwóch bramek nasi piłkarze kontrolują wydarzenia na boisku. Nie mamy w ostatnim czasie sytuacji podbramkowych.

35′ Wciąż 0:2.

39′ Po akcji Firleja bardzo dobrą okazję zmarnował Berkowicz.

42′ Kościelniak w miejsce Nira w zespole Energetyka.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

17:33′ Gra po przerwie wznowiona. Aż pięć zmian w naszym zespole. Boisko opuścili Wdowiak, Firlej, Małecki, Sakwa i Molski. W ich miejsce Łątka, Traczyk, Kluzek, Bohdanowicz, Jakóbczyk.

47′ Dwie dobre akcje Ślęzy. Niestety niewykorzystane przez Berkowicza i Repskiego.

51′ Kolejna akcja wrocławian, tym razem skuteczna! Bramkę dla naszej drużyny zdobywa Stempin!

56′ Ślęza kontroluje przebieg wydarzeń na boisku.

58′ Po dośrodkowaniu Jakóbczyka Berkowicz główkuje tuż nad bramką rywali!

63′ Najlepsza w tym meczu okazja dla Energetyka. Malisz doskonale broni jednak strzał jednego z rywali po kornerze dla miejscowych.

65′ Repski uderzał nad bramką rywala.

69′ W polu karnym Ślęzy faulowany był Skowronek. Sędzia podyktował jedenastkę dla gospodarzy, którą wykorzystał Zapał.

70′ Jasiński za Wyroda w zespole Energetyka

70′ Jakóbczyk nie wykorzystuje dobrej okazji dla Ślęzy!

71′ 1:4! Akcję wrocławian skutecznie wykończył Stempin!

78′ Świetna akcja Stempina. Nasz zawodnik przegrał jednak pojedynek z bramkarzem rywala.

85′ Wciąż 1:4.

KONIEC MECZU. ŚLĘZA AWANSOWAŁA DO KOLEJNEJ RUNDY OKRĘGOWEGO PUCHARU POLSKI!