Relacja na żywo z Tarnowskich Gór

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 38. kolejki III ligi (gr. 3) Gwarek Tarnowskie Góry – Ślęza Wrocław

ODŚWIEŻ RELACJĘ

GWAREK TARNOWSKIE GÓRY
0:2 ŚLĘZA WROCŁAW

Gwarek: 12. Rosół – 2. Czajkowski, 5. Barbus, 7. Chwastek, 10. Timochina, 11. Jarka, 16. Dworaczek, 17. Siwek, 20. Dyląg, 24. Obuchowski, 77. Rakowiecki

Ślęza: 12. Zabielski – 3. Palacios, 5. Stempin, 8. Bohdanowicz, 9. Wawrzyniak, 11. Traczyk, 13. Krukowski, 14. Flarski, 15. Bialik, 20. Vinicius, 26. Trochanowski

Koniec spotkania.

90 +1′ Niecelne uderzenie Joachima na bramkę Zabielskiego.

Mecz potrwa dłużej o przynajmniej trzy minuty.

86′ Niecelna próba Pośpiecha.

83′ Dobra akcja Gwarka, ale niecelnie uderzenie Siwka.

80′ Gryc za Rakowieckiego w zespole gospodarzy.

77′ Zabielski broni strzał Barbusa po rzucie wolnym dla rywali.

75′ Przerwa na uzupełnienie płynów.

74′ Dwie dobre akcje miejscowych. Najpierw uderzenie Pipii, a chwilę potem Siwka. Wynik jednak bez zmian.

67′ Joachim w miejsce Jarki.

67′ Po zagraniu Stempina Vinicius zdobywa drugiego gola dla Ślęzy!

66′ Mocny strzał Rakowieckiego z którym poradził sobie Zabielski.

64′ Po podaniu Stempina bardzo dobrą okazję dla Ślęzy zmarnował Flarski. Chwilę potem słaby strzał Wawrzyniaka na bramkę Gwarka.

60′ Zabielski broni strzał Dyląga.

55′ Ładne, ale niecelne uderzenie Krukowskiego.

52′ Pośpiech za Dworaczka.

51′ Rosół udanie interweniuje po wrzutce futbolówki w szesnastkę przez Wawrzyniaka.

47′ Barbus wybija piłkę na rzut rożny  po ładnym dośrodkowaniu w pole karne Stempina.

Zmiana wśród rywali. Za Timochinę wszedł od początku drugiej części gry Borycka.

Gra po przerwie wznowiona.

Koniec pierwszej części gry.

Pierwsza połowa potrwa dłużej o przynajmniej dwie minuty.

44′ W odpowiedzi minimalnie niecelny strzał z dystansu Trochanowskiego.

43′ Zabielski broni uderzenie Chwastka.

41′ Tym razem podawał Palacios, a futbolówka po strzale  Viniciusa trafia w słupek!

39′ Po podaniu Krukowskiego Vinicius wyprowadza nasz zespół na prowadzenie!

38′ Żółta kartka dla Wawrzyniaka.

36′ Ładna akcja Viniciusa, ale zakończona niecelnym strzałem.

30′ Przerwa na uzupełnienie płynów.

27′ Niecelna próba Siwka, który uderzył piłkę zza szesnastki obok bramki Zabielskiego.

25′ Pipia za kontuzjowanego Obuchowskiego.

24′ Niecelny strzał z dystansu Krukowskiego.

20′ Wciąż 0:0.

14′ Zabielski broni strzał Barbusa.

13′ Żółta kartka dla Traczyka.

8′ Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego przez Wawrzyniaka blisko szczęścia był Palacios, ale bardzo dobrą interwencją po jego strzale głową popisał się Rosół.

1′ Już w pierwszej minucie dobra akcja Ślęzy, ale sędzia boczny podniósł chorągiewkę dopatrując się spalonego.

Rozpoczyna się ten pojedynek.

Przed meczem działacze Gwarka podziękowali prowadzącemu dziś po raz ostatni zespół gospodarzy Krzysztofowi Górecko.

Nasi dziś na czerwono – czarno, rywale na zielono.

Kończy się już rozgrzewka.

Jak na razie w Tarnowskich Górach upalnie.

Sędzią spotkania będzie Marek Kukier (Gorzów Wielkopolski)

Witamy serdecznie z Tarnowskich Gór. Już od 15:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 38. kolejki III ligi, w którym miejscowy Gwarek podejmie wrocławską Ślęzę.

Ławki rezerwowych:

Gwarek: 8. Borycka, 9. Joachim, 14. Pipia, 19. Skrzyniarz, 25. Gryc, 26. Pośpiech

Ślęza: 4. Gil, 10. Guilherme, 18. Afonso, 24. Adamczyk