Relacja na żywo z Tarnowskich Gór

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 9. kolejki III ligi (gr. 3) Gwarek Tarnowskie Góry – Ślęza Wrocław.

ODŚWIEŻ RELACJĘ

GWAREK TARNOWSKIE GÓRY
  1-1 ŚLĘZA WROCŁAW

Gwarek: 23. Bodys – 4. Bąk, 5. Zalewski, 6. Barbus, 8. Borycka, 9. Stanek, 11. Jarka, 16. Dworaczek, 20. Dyląg, 21.W. Pisarek, 44. Czajkowski

Ślęza: 12. Zabielski – 6. Pisarczuk, 8. Bohdanowicz, 9. Wawrzyniak, 11. Traczyk, 16. Hawryło, 17. Vinicius, 18. Afonso, 19. Stępień, 20. Niewiadomski, 22. Muszyński

KONIEC MECZU.

90′ Niecelny strzał Bohdanowicza

90′ Joachim za Jarkę.

86′ Tomaszewski i Krukowski zaWawrzyniaka i Traczyka.

85′ Ależ znakomita okazja nie wykorzystana przez Bohdanowicza.

79′ Mocny strzał Afonso broni Bodys.

78′ Jaszczak za Dworaczka.

75′ Bardzo dobrą okazję miał Muszyński. Uderzył minimalnie niecelnie.

72′ Futbolówka po strzale Wawrzyniaka powędrowała wysoko nad bramką Gwarka.

69′ Hawryło i Vinicius opuszczają boisko. W ich miejsce Fediuk i Stempin.

65′ M. Pisarek wchodzi za W. Pisarka

64′ Hawryło celnie strzelał na bramkę Gwarka.

63′ Jarka uderzał piłkę głową po stałym fragmencie gry. Broni Zabielski.

55′ Stęęęęęęęęęęęępiiiiieeeeeńńńńńńńńńń!!!!!1:1!!!

54′ Świetna okazja dla wrocławian. Traczyk nieczysto jednak trafił w piłkę i nie wykorzystał świetnej sytuacji!

53′ Groźnie pod bramką Ślęzy. Świetnie piłkę po strzale jednego z rywali broni Zabielski!

49′ Niecelny strzał Stępnia.

Gra po przerwie wznowiona.

Koniec pierwszej połowy.

45′ Bodys uprzedza wychodzącego na dobrą pozycję Stępnia.

42′ Pisarek zdobywa gola dla Gwarka!

35′ Ładne uderzenie Bohdanowicza, po którym piłkę broni Bodys.

29′ Znów po kornerze dla Ślęzy uderzał Muszyński. Jednak obok bramki.

25′ W dalszym ciągu bez goli w Tarnowskich Górach.

20′ Dwie dobre okazje dla wrocławian. Najpierw strzał Afonso obronił bramkarz rywali, a chwilę potem piłka po rzucie rożnym i strzale Muszyńskiego o centymetry minęła bramkę Gwarka.

11′ Strzał Dyląga. Wciąż 0:0.

9′ Po akcji Wawrzyniaka mieliśmy rzut rożny, po nim zza szesnastki strzelał Wawrzyniak, ale minimalnie niecelnie.

Rozpoczyna się to spotkanie.

Sędzią spotkania będzie Bartosz Owsiany (Opole)

Oba zespoły są  już na rozgrzewce.

Witamy serdecznie z Tarnowskich Gór. Już od 15:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 9. kolejki III ligi, w którym miejscowy Gwarek podejmie wrocławską Ślęzę.
Ławki rezerwowych:

Gwarek: 12. Rosół, 10. Timochina, 13. Joachim, 15. M. Pisarek, 19. Skrzyniarz, 67. Rakowiecki, 77. Jaszczak

Ślęza: 1. Wąsowski, 2. Hampel, 5. Stempin, 7. Kotyla, 13. Krukowski, 23. Tomaszewski, 24. Fediuk