Remis w ostatnim sprawdzianie przed inauguracją sezonu

W rozegranym w Solnikach Małych meczu sparingowym, Ślęza Wrocław zremisowała z UKS-em Bierutów 4:4

Ostatni mecz przed inauguracją rozgrywek ligowych, nie dał nam odpowiedzi na co stać w nich będzie zespół Ślęzy. Po kiepskim początku i straconym golu już w 25 sekundzie, trochę trwało, aż nasze piłkarki zaczęły łapać właściwy rytm. W międzyczasie straciły jeszcze jedną bramkę, a kontaktowego gola zdobyły pod koniec pierwszej połowy. Ta część meczu nie wyglądała najlepiej w wykonaniu wrocławianek, za to dużo lepiej prezentowały się one w drugiej odsłonie. Duży wpływ miały na to przeprowadzone przez trenera Domaszewicza zmiany. Na boisku pojawiły się juniorki, a Ślęza uzyskała przewagę. Podsumowując, w pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiał UKS, a w drugiej Ślęza. Remis wypada uznać zatem jako sprawiedliwe rozstrzygnięcie.

Dziś w naszym zespole zagrało kilka nowych zawodniczek, ale też zabrakło sporo już nam znanych, które z powodu kontuzji lub też innych względów nie mogły zaprezentować się na boisku. Trener Domaszewicz często dziś kombinował z ustawieniem zespołu i często też zmieniał pozycje dziewczyn, a jakie wyciągnął wnioski z tych eksperymentów, tego jeszcze nie wiemy.

Od piątku zespół Ślęzy przebywać będzie na krótkim zgrupowaniu w Sobótce, a prosto z niego, w niedzielę uda się na mecz ligowy do Wałbrzycha.

UKS BIERUTÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 4:4 (2:1)