W sobotę Ślęza rozegra pierwszy sparing

W sobotę (13 lipca) o godz.16:30 na boisku przy ul. Świerkowej w Legnicy, rozegrany zostanie sparingowy mecz pomiędzy rezerwami miejscowej Miedzi i Ślęzą Wrocław.

 

Jak już informowaliśmy, w okresie przygotowawczym do nowego sezonu, Ślęza Wrocław rozegra cztery mecze sparingowe. Na pierwszy z nich uda się do Legnicy, gdzie skonfrontuje swoje siły z ligowym rywalem, rezerwami miejscowej Miedzi. Zespół ten ma już za sobą jedno towarzyskie starcie, które odbyło się w środę w Brzegu, a w którym Miedź II przegrała ze Stalą 2:3. W meczu tym zagrali m.in. Marcin Garuch i Wojciech Łobodziński, co może oznaczać, że ci doświadczeni piłkarze w nowym sezonie w dalszym ciągu wspomagać będą na boisku swoich młodszych kolegów.

W zespole Ślęzy przed nowym sezonem dojdzie do pewnych roszad w kadrze, ale napiszemy o nich dopiero po ich oficjalnym potwierdzeniu. W Legnicy zagra kilku testowanych piłkarzy i będziemy się im bacznie przyglądać. Spodziewamy się też, że trener Grzegorz Kowalski, jak to ma w zwyczaju w pierwszych sparingach, do gry desygnuje dwie jedenastki.