Zapowiedź 19. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

W sobotę i niedzielę rozegranych zostanie 8 spotkań 19. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3). Mecz w Radzionkowie został przełożony.

WARTA GORZÓW WLKP. – PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE sobota godz.14
Po derbowej porażce Warta nie może stracić kolejnych punktów, bo może ją to bardzo drogo kosztować.

LECHIA DZIERŻONIÓW – ZAGŁĘBIE II LUBIN sobota godz.15
Lechia przegrała pierwsze wiosenne spotkanie i spadła na ostatnie miejsce. Aby je opuścić musi zdobyć punkty z rezerwami Zagłębia, co będzie zadaniem arcytrudnym. Wszak lubinianie po zwycięstwie nad Górnikiem Polkowice, zgłaszają drugoligowe aspiracje.

FOTO-HIGIENA GAĆ – REKORD BIELSKO-BIAŁA sobota godz.15
Gospodarze przystąpią do tej potyczki podrażnieni tym, co przed tygodniem wydarzyło się w Pawłowicach. Być może ta sportowa złość pomoże im w zdobyciu jakże potrzebnych punktów.

RUCH ZDZIESZOWICE – STAL BRZEG sobota godz.15
Obydwa zespoły udanie zainaugurowały wiosenne zmagania. Może to oznaczać, że derby Opolszczyzny będą bardzo interesującym widowiskiem.

AGROPLON GŁUSZYNA – MKS KLUCZBORK sobota godz.15
Zarówno goście jak i zwłaszcza gospodarze, bardzo potrzebują punktów. Ten mecz można zaliczyć do tych z gatunku o 6 oczek.

GÓRNIK POLKOWICE – MIEDŹ II LEGNICA niedziela godz.13
Górnik, który na własnym boisku jeszcze nie przegrał, będzie chciał udowodnić, że porażka w Lubinie była tylko wypadkiem przy pracy.

PIAST ŻMIGRÓD – STILON GORZÓW WLKP. niedziela godz.15
Choć Stilon wygrał w pierwszym wiosennym meczu, to jednak by realnie myśleć o uniknięciu degradacji, musi też zdobywać punkty poza Gorzowem, czego do tej pory nie zdołał uczynić. W Żmigrodzie będzie jednak o nie bardzo ciężko.

RUCH RADZIONKÓW – GWAREK TARNOWSKIE GÓRY – przełożony na 16. kwietnia.
Mecz się nie odbędzie w planowanym terminie, bo nowy obiekt w Radzionkowie nie został w terminie oddany do użytku. Podobno z powodu długo zalegającego na nim śniegu. Zostawmy to bez komentarza.

ŚLĘZA WROCŁAW – GÓRNIK II ZABRZE sobota godz.11
Zapowiedź tego meczu ukaże się w piątek.