B klasa – W niedzielę na Dembowskiego
W niedzielę (17 maja) o godz.11 na stadionie przy ul. Dembowskiego, rozegrany zostanie mecz 21. kolejki rozgrywek B-klasy (gr.9) w którym Ślęza II Wrocław zmierzy się z Wratislavią II Wrocław.
Dużymi krokami zbliża się mecz sezonu (24 maja), pomiędzy Ślęzą II i liderującym Vamosem Wrocław. Zanim jednak do niego dojdzie, nasza drużyna rozegra jeszcze spotkanie z rezerwami Wratislavii.
Gospodarze niedzielnego starcia, to solidny zespół, który zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli. Przed tygodniem Wratislavia II mocno postawiła się Vamosowi, przegrywając ostatecznie 1:3. Jesienią Ślęza II wygrała z tym rywalem 6:0, a jak będzie tym razem ? Zobaczymy, choć nie ukrywamy, że liczymy na zwycięstwo.
Mecz sędziować będzie – Maciej Idziorek



