Zapowiedź 25. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

W sobotę (10 kwietnia) rozegrana zostanie 25. kolejka rozgrywek III ligi (grupa 3).

 

MIEDŹ II LEGNICA – POLONIA NYSA (jesienią 1:4) godz.13
W Legnicy po raz kolejny w tym sezonie doszło do zmiany trenera. Został nim Wojciech Łobodziński, przed którym postawiono zadanie utrzymania fatalnie spisującego się wiosną zespołu w III lidze. Sobotnie spotkanie jest niezwykle ważne dla obu drużyn. Gospodarze muszą zacząć punktować, by wydostać się ze strefy spadkowej. Taki sam cel ma znajdująca się w jeszcze gorszej sytuacji Polonia, która po udanym początku rundy rewanżowej, przed tygodniem została sprowadzona na ziemię przez Gwarka Tarnowskie Góry.

WARTA GORZÓW WLKP. – PIAST ŻMIGRÓD (2:1) godz.15
Podobnie jak starcie w Legnicy, tak i te w Gorzowie jest bardzo istotne w kontekście rywalizacji o ligowy byt. Wiosną lepiej prezentuje się Warta i to ta drużyna wydaje się być małym, ale jednak faworytem tej potyczki.

POLONIA-STAL ŚWIDNICA – ZAGŁĘBIE II LUBIN (0:6) godz.16
Szanse świdniczan na utrzymanie się w III lidze są praktycznie równe zeru. W meczu z dobrze spisującą się lubińską młodzieżą o punkty też łatwo nie będzie. Z drugiej strony patrząc, Polonia nie ma już nic do stracenia i jest w stanie sprawić niespodziankę.

GWAREK TARNOWSKIE GÓRY – ROW 1964 RYBNIK (2:2) godz.16
ROW to zespół, który stanowi największe zaskoczenie in plus w rundzie wiosennej. Jednak do pełni szczęścia, czyli uniknięcia degradacji rybniczanom jeszcze bardzo daleko. W sobotnim meczu szanse obu ekip wydają się być równe.

LKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ – LECHIA ZIELONA GÓRA (3:1) godz.16
LKS zanotował ostatnio trzy z rzędu porażki, co wcześniej w tym sezonie temu zespołowi jeszcze się nie zdarzyło. W pojedynku z Lechią gospodarze będą chcieli zakończyć tę kiepską serię, ale czy zielonogórzanie im na to pozwolą ?

GÓRNIK II ZABRZE – POLONIA BYTOM (2:2) godz.16
Gdyby znajdujące się w dołku zabrzańskie rezerwy (trzy przegrane z rzędu mecze, w których Górnik stracił aż 11. bramek) urwały punkty Polonii, to moglibyśmy mówić o sporej niespodziance.

PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE – REKORD BIELSKO-BIAŁA (2:2) godz.16
Czy Rekord jest w stanie zastopować rozpędzony zespół z Pawłowic ? Wydaje się to być bardzo trudnym zadaniem, choć wcale nie nierealnym.

MKS KLUCZBORK – FOTO-HIGIENA GAĆ (0:0) godz.17
Jeśli Foto-Higiena w Kluczborku nie wybudzi się z zimowego snu, to później może być już na to za późno.

RUCH CHORZÓW – ŚLĘZA WROCŁAW (0:1) godz.18
Zapowiedź tego meczu ukaże się w piątek.

STAL BRZEG – pauza