IV liga kobiet – terminarz.

Kolejka 1:

06.09.2020 godz.17 UKS Bierutów Ślęza II Wrocław 8:2
06.09.2020 godz.11 Polonia Środa Śl. Chrobry Głogów 0:8
08.11.2020 godz.15 Polonia II Świdnica Orlik Jelenia Góra 2:2
06.09.2020 godz.11 Moto-Jelcz Oława  Kolektyw Radwanice 2:3

Kolejka 2:

13.09.2020 godz.14:30 Ślęza II Wrocław Polonia Środa Śl. 8:0
13.09.2020 godz.11 Orlik Jelenia Góra Moto-Jelcz Oława 10:1
13.09.2020 godz.11 Chrobry Głogów Polonia II Świdnica 5:3
13.09.2020 godz.11 Zagłębie Wałbrzych UKS Bierutów 0:5

Kolejka 3:

04.10.2020 godz.11 Polonia II Świdnica Ślęza II Wrocław 1:3
04.10.2020 godz.11 Polonia Środa Śl. Zagłębie Wałbrzych 0:0
04.10.2020 godz.14 Moto-Jelcz Oława Chrobry Głogów 1:1
04.10.2020 godz.11 Kolektyw Radwanice  Orlik Jelenia Góra 2:1

Kolejka 4:

18.10.2020 godz.17:30  Ślęza II Wrocław Moto-Jelcz Oława 11:0
18.10.2020 godz.14 Chrobry Głogów Kolektyw Radwanice 2:0
11.11.2020 godz.13:15 Zagłębie Wałbrzych Polonia II Świdnica 0:6
29.11.2020 godz.12 UKS Bierutów Polonia Środa Śl. 2:2

Kolejka 5:

25.10.2020 godz.11 Kolektyw Radwanice Ślęza II Wrocław 4:1
25.10.2020 godz.11 Polonia II Świdnica  UKS Bierutów 1:2
25.10.2020 godz.14 Moto-Jelcz Oława Zagłębie Wałbrzych 2:0
25.10.2020 godz.16:30 Orlik Jelenia Góra Chrobry Głogów 3:0

Kolejka 6:

31.10.2020 godz.12:30 Ślęza II Wrocław Orlik Jelenia Góra 0:4
20.09.2020 godz.12 Zagłębie Wałbrzych Kolektyw Radwanice 0:4
11.10.2020 godz.14 UKS Bierutów Moto-Jelcz Oława 1:1
31.10.2020 godz.11 Polonia Środa Śl. Polonia II Świdnica 0:4

Kolejka 7:

08.11.2020 godz.15 Chrobry Głogów Ślęza II Wrocław 3:3
08.11.2020 godz.13 Moto-Jelcz Oława Polonia Środa Śl. 5:0
08.11.2020 godz.11 Kolektyw Radwanice UKS Bierutów 3:4
11.10.2020 godz.15:30 Orlik Jelenia Góra Zagłębie Wałbrzych 9:0

Kolejka 8:

15.11.2020 godz.10  Zagłębie Wałbrzych Chrobry Głogów 1:3
15.11.2020 godz.11 UKS Bierutów Orlik Jelenia Góra 4:2
27.09.2020 godz.13 Polonia Środa Śl. Kolektyw Radwanice 1:4
15.11.2020 godz.11 Polonia II Świdnica Moto-Jelcz Oława 1:0

Kolejka 9:

27.09.2020 godz.10 Ślęza II Wrocław  Zagłębie Wałbrzych 6:0
22.11.2020 godz.11 Kolektyw Radwanice Polonia II Świdnica 2:1
20.09.2020 godz.16 Orlik Jelenia Góra Polonia Środa Śl. 8:0
22.11.2020 godz.11 Chrobry Głogów UKS Bierutów 1:0

Kolejka 10:

Ślęza II Wrocław UKS Bierutów :
Chrobry Głogów Polonia Środa Śl. :
Orlik Jelenia Góra Polonia II Świdnica :
Kolektyw Radwanice Moto-Jelcz Oława :

Kolejka 11:

Polonia Środa Śl. Ślęza II Wrocław :
Moto-Jelcz Oława Orlik Jelenia Góra :
Polonia II Świdnica Chrobry Głogów :
UKS Bierutów Zagłębie Wałbrzych :

Kolejka 12:

Ślęza II Wrocław Polonia II Świdnica :
Zagłębie Wałbrzych Polonia Środa Śl. :
Chrobry Głogów Moto-Jelcz Oława :
Orlik Jelenia Góra Kolektyw Radwanice :

Kolejka 13:

Moto-Jelcz Oława Ślęza II Wrocław :
Kolektyw Radwanice Chrobry Głogów :
Polonia II Świdnica Zagłębie Wałbrzych :
Polonia Środa Śl. UKS Bierutów :

Kolejka 14:

Ślęza II Wrocław Kolektyw Radwanice :
UKS Bierutów Polonia II Świdnica :
Zagłębie Wałbrzych Moto-Jelcz Oława :
Chrobry Głogów Orlik Jelenia Góra :

Kolejka 15:

Orlik Jelenia Góra Ślęza II Wrocław :
Kolektyw Radwanice Zagłębie Wałbrzych :
Moto-Jelcz Oława UKS Bierutów :
Polonia II Świdnica Polonia Środa Śl. :

Kolejka 16:

Ślęza II Wrocław Chrobry Głogów :
Polonia Środa Śl. Moto-Jelcz Oława :
UKS Bierutów Kolektyw Radwanice :
Zagłębie Wałbrzych Orlik Jelenia Góra :

Kolejka 17:

Chrobry Głogów Zagłębie Wałbrzych :
Orlik Jelenia Góra UKS Bierutów :
Kolektyw Radwanice Polonia Środa Śl. :
Moto-Jelcz Oława Polonia II Świdnica :

Kolejka 18:

Zagłębie Wałbrzych Ślęza II Wrocław :
Polonia II Świdnica Kolektyw Radwanice :
Polonia Środa Śl. Orlik Jelenia Góra :
UKS Bierutów Chrobry Głogów :