Relacja na żywo z Polkowic!

Zapraszamy na relację na żywo z meczu KS Polkowice – Ślęza Wrocław.

Witamy serdecznie z Polkowic. Już od godz. 16:00 rozpoczynamy relację na żywo z meczu 17. kolejki III ligi (grupa 3), w którym miejscowy KS podejmie wrocławską Ślęzę.

KS POLKOWICE – ŚLĘZA WROCŁAW 2:3  (0:1) KONIEC MECZU

0:1 Firlej (35 min.)

0:2 Jarczak (69 min.)

1:2 Azikiewicz (83 min.)

1:3 Kluzek (89 min. – rzut karny)

2:3 Michalski (90 min +2)

KS: 1. Primel – 3. Magdziak, 9. Galas, 10. Zawadzki, 13. Nowacki, 17. Szuszkiewicz, 20. Karmelita, 21. Azikiewicz, 22. Michalski, 25. Fryzowicz, 26. Piotrowski

Ślęza: 12. Gorczyca – 6. Repski, 7. Mańkowski, 8. Bohdanowicz, 9. Firlej, 11. Traczyk, 13. Kluzek, 15. Jarczak, 17. Molski, 18. Łątka, 24. Małecki

Ławki rezerwowych:

KS: 99. Kopaniecki – 7. Sworacki, 11. Wojciechowski, 14. Konefał, 15. Ziemniak, 19. Surożyński, 24. Kobiela

Ślęza: 23. Malisz, 2. Lasota, 5. Stempin, 10. Matusik, 14. Jakóbczyk, 16. Berkowicz, 19. Wdowiak.

Oba zespoły są już po rozgrzewce. Nasi wystąpią dziś na czerwono – czarno, rywale na zielono – biało.

Już za kilka chwil początek meczu.

Jeszcze przed spotkaniem odbyła się miła uroczystość. Działacze, piłkarze i kibice podziękowali za wieloletnią współpracę byłemu wieloletniemu kierownikowi i piłkarzowi drużyny z Polkowic Piotrowi Wójcikowi.

Pamiątkową koszulkę otrzymał także były kapitan drużyny KS Polkowice Dawid Wacławczyk.

16:04′ Rozpoczyna się to spotkanie.

2′ Był rzut rożny da KS. Po nim jeden z rywali niecelnie uderzył na naszą bramkę.

7′ Pierwsza akcja wrocławian. Primel ubiega jednak Traczyka.

9′ Magdziak po rzucie rożnym dla rywali uderza obok bramki wrocławian.

15′ Ależ znakomita okazja dla Ślęzy. Niestety niewykorzystana przez Traczyka.

21′ Firlej marnuje bardzo dobrą szansę dla wrocławian!!!

22′ Z drugiej strony boiska na bramkę Gorczycy uderzał Szuszkiewicz.

28′ Dużo walki z obu stron. Bez sytuacji podbramkowych.

33′ Firlej niecelnie po rzucie wolnym dla wrocławian z około 25 metrów.

35′ 0:1!!! Strzelcem gola dla wrocławian Maciej Firlej, który strzałem z pola karnego pokonuje bramkarza rywali!!!

38′ Żółta kartka dla Michalskiego.

43′ Konefał za Nowackiego w zespole gospodarzy.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

Zmiana wśród gospodarzy. W miejsce Piotrowskiego Kobiela.

17:03′ Gra po przerwie wznowiona.

52′ Surożyński za Zawadzkiego.

53′ Znakomita interwencja Gorczycy po kornerze dla rywali.

55′ Żółta kartka dla Magdziaka.

61′ Wciąż 0:1.

67′ Po dośrodkowaniu Jarczaka powstało zamieszanie pod bramką rywali. Kluzek zagrał do Firleja,a ten stracił piłkę.

69′ 0:2!!!! Strzelcem gola Jarczak, który w sytuacji oko w oko z Primelem posyła piłkę do siatki gospodarzy!!!!

74′ Wojciechowski za Fryzowicza.

77′ Żółta kartka dla Karmelity.

78′ Kapitalny strzał Jarczaka z rzutu wolnego, tuż obok słupka!

79′ Jakóbczyk za Jarczaka.

84′ 1:2!Azikiewicz  strzałem z dystansu zdobywa kontaktowego gola!

87′ 1:3!!!!! Kluzek uderzeniem z rzutu karnego podwyższa wynik!!! Chwilę wcześniej faulowany był w „szesnastce” Traczyk

90′ Żółta kartka dla Berkowicza.

90′ Mecz potrwa dłużej o trzy minuty.

90+1′ Dwie zmiany w Ślęzie. Lasota za Kluzka, Stempin za Traczyka.

90+2′ Michalski zdobywa kontaktowego gola.