Zapraszamy na relację live ze spotkania 33. kolejki III ligi (gr. 3) Warta Gorzów Wielkopolski – Ślęza Wrocław.

Warta: 94. Wiśniewski – 4. Żeliszewski, 5. Chiperi, 6. Lewandowski, 7. Bielawski, 8. Marchel, 11. Gardzielewicz, 15. Kaczorowski, 16. Rybicki, 17. Trepczyński, 77. Ufir

Ślęza: 12. Sobolewski – 3. Nowak, 5. Ulatowski, 7. Kudelskyi, 8. Jakóbczyk, 13. Jabłoński, 14. Bagiński, 19. Murat, 21. Zawadzki, 23. Bieńkowski, 24. Kifert

ODŚWIEŻ RELACJĘ

Koniec spotkania.

Mecz potrwa dłużej o przynajmniej minutę.0

90′ Roszak podwyższa na 5:0.

87′ Niecelny strzał Metlushki.

84′ Udana interwencja Sobolewskiego po strzale jednego z rywali. Chwilę potem Winkel uderzył piłkę obok bramki Ślęzy.

81′ Metlushko i Słowiński za Jakóbczyka i Nowaka.

80′ Stasiak za Ufira.

76′ W międzyczasie zmiana wśród miejscowych. Winkel za Trepczyńskiego.

76′ Ufir 4:0.

73′ Roszak podwyższył na 3:0.

68′ Heresh za Bieńkowskiego.

66′ Rybicki i Marchel opuszczają boisko. W ich miejsce na murawie Nakano i Roszak.

59′ Poprzeczka ratuje nasz zespół przed utratą trzeciego gola po strzale Stańczaka.

56′ Żółta kartka dla Jakóbczyka.

55′ Niecelna próba Marchela.

51′ Rybicki uderza piłkę bardzo niecelnie na bramkę wrocławian.

48′ Dobra akcja Ślęzy. Bramkarz Warty uprzedził jednak Jabłońskiego.

Gra po przerwie wznowiona.

Stańczak za Chiperiego po zmianie stron wśród gospodarzy.

Przerwa.

43′ Gol dla Warty, na szczęście wcześniej  na spalonym zawodnik miejscowych.

43′ Żólta kartka dla Trepczyńskiego.

39′ Sobolewski bardzo dobrze broni strzał jednego z rywali.

32′ 2:0 dla Warty. Strzelcem gola Lewandowski po rzucie karnym dla miejscowych.

24′ Lewandowski dwukrotnie strzelał na bramkę Ślęzy. Raz uczynił to niecelnie, a drugą próbę udanie obronił Sobolewski.

16′ Rzut wolny dla rywali. Niecelnie jednak uderzał piłkę Gardzielewicz.

16′ Żółta kartka dla Ulatowskiego.

15’Nasz bramkarz naprawia swój błąd i dzięki temu ratuje naszą drużynę przed utratą gola.

9′ Marchel zdobywa prowadzenie dla gospodarzy!

7′ Piłka po rzucie rożnym dla Warty i strzale głową Żeliszewskiego minęła światło bramki Ślęzy.

Rozpoczyna się ten mecz.

Sędzią spotkania będzie Aleksander Borowiak (Poznań).

Witamy serdecznie z Gorzowa. Już od 16:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 33. kolejki III ligi, w którym miejscowa Warta podejmie wrocławską Ślęzę.

Ławki rezerwowych:

Warta: 1. Smug, 3. Winkel, 10. Babiak, 19. Stańczak, 27. Roszak, 44. Stasiak, 99. Nakano

Ślęza: 1. Majchrzak, 2. Słowiński, 20. Komicz, 25. Heresh, 26. Krawiec, 27. Metlushko.