Zapraszamy na relację live ze spotkania 10. kolejki Betclic III ligi (gr. 3) Karkonosze Jelenia Góra – Ślęza Wrocław.

Karkonosze: 12. Radziński – 9. Stępień, 11. Radziemski, 13. Niemienionek, 17. Cieślak, 19. Bezpalec, 24. Fediuk, 25. Jakub Zawadzki, 31. Kocot, 71. Przybylski, 88. Klimek

Ślęza: 1. Kozioł – 7. Wojciechowski, 8. Jakóbczyk, 9. Wawzyniak, 10. Marcjan, 13. Jabłoński, 14. Vanda, 17. Kluzek, 18. Afonso, 22. Kozik, 24. Kifert

ODŚWIEŻ RELACJĘ

Koniec meczu,

90+7′ Niecelny strzał Kluzka.

90+4′ Żółta kartka dla Przybylskiego.

Mecz potrwa dłużej o przynajmniej siedem minut.

89′ Ależ było gorąco pod bramką Karkonoszy, wciąż jednak 0:1.

83′ Jezierski za Vandę.

82′ Niecelne uderzenie Afonso.

79′ Przybylski strzelał nad bramką Ślęzy.

74′ Pałaszewski za Zawadzkiego.

72′ Piłka obija się od słupka po strzale Afonso, a chwilę później Radziński broni uderzenie Marcjana!

71′ Firmanty za Klimka.

70′ Przerwa w grze spowodowana urazem zawodnika gospodarzy Klimka.

67′ Radziemski i Cieślak opuszczają boisko. W ich miejsce Ratajski i Maciejewski.

63′ Drzymkowski i Hampel w miejsce Wojciechowskiego i Jakóbczyka.

62′ Mogło być 1:1. Futbolówkę w pole karne wrzucił Afonso, tam jednak Klimek w ostatniej chwili wybił ją na rzut rożny!

57′ W odpowiedzi strzał Wawrzyniaka broni Radziński.

54′ Kiefert świetnie blokuje piłkę po uderzeniu Przybylskiego.

49′ Niecelny strzał Wojciechowskiego.

Gra po przerwie wznowiona.

Koniec pierwszej części gry.

45+2′  Tuż przed końcem pierwszej połowy jeszcze dwa uderzenia na bramkę zawodników Ślęzy. Najpierw Jakóbczyka, a chwilę potem Kozika. Nie znajdują one jednak drogi do siatki bramki Karkonoszy.

45’Radziński broni strzał Vandy.

44′ Ależ świetna okazja Wawrzyniaka. Znów niestety obok bramki!

41′ Znakomity strzał Marcjana. Niestety nieskuteczny.

34′ Niestety gol dla Karkonoszy. Jego strzelcem Przybylski!

29′ Żółta kartka dla Fediuka.

28′ Duże zamieszanie pod naszą bramką po kornerze dla rywali.

27′ Kapitalna interwencja Kozioła, po świetnym uderzeniu Przybylskiego!

26′ Dwa strzały wrocławian na bramkę gospodarzy, najpierw Afonso potem Vandy.  Bramkarz miejscowych jednak je obronił

17′ Wciąż w Jeleniej Górze 0:0. Nie oglądamy w ostatnim czasie sytuacji podbramkowych.

12′ Żółta kartka dla Wawrzyniaka.

9′ Dobra interwencja Kozioła po strzale Stępnia.

Rozpoczyna się ten mecz.

Sędzią spotkania będzie Szymon Mendla (Jaroszów)

Oba zespoły są już  na rozgrzewce.

Witamy serdecznie z Jeleniej Góry. Już od godziny 17:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 10. kolejki Betclic III ligi, w którym wrocławska Ślęza zagra z miejscowymi Karkonoszami.

Ławki rezerwowych:

Karkonosze: 1. Fościak, 4. Firmanty, 6. Stańczak, 7. Kurianowicz, 8. Pałaszewski, 10. Bronisławski, 14. Chmielewski, 16. Maciejewski, 20. Ratajski

Ślęza: 12. Komicz, 2. Jezierski, 5. Ulatowski, 11. Olek, 15. Hampel, 20. Drzymkowski, 21.Jakub Zawadzki, 23. Bieńkowski