Podsumowanie 11. kolejki rozgrywek Betclic III Ligi (gr.3)

Cztery zwycięstwa gospodarzy, cztery gości i jeden remis, to bilans 11. kolejki rozgrywek Betclic III Ligi (grupa 3).

Lider i wicelider solidarnie wygrali swoje mecze. Wciąż bez zwycięstwa pozostają zespoły Stali Brzeg i Polonii Słubice. w 11. kolejce strzelono 32 bramki, co daje średnią 3,55 gola na mecz.

MIEDŹ II LEGNICA – GÓRNIK POLKOWICE 6:2
Rezerwy Miedzi spisują się wciąż doskonale, co potwierdza rozbicie Górnika w tym prestiżowym starciu. A tymczasem w Polkowicach wrze coraz mocniej.

LKS GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ – GÓRNIK II ZABRZE 2:2
Po raz kolejny potwierdza się, że 2:0 to bardzo niebezpieczny wynik. LKS prowadził w tym stosunku do 71 minuty, by ostatecznie podzielić się punktami z niepokonanymi od 5. kolejek rezerwami Górnika.

POLONIA SŁUBICE – PODLESIANKA KATOWICE 1:2
Gdy Polonia jako pierwsza strzeliła bramkę, kibice mieli nadzieję, że w końcu ich drużyna wygra mecz w III lidze. Po przerwie ta nadzieje zgasła.

CARINA GUBIN – UNIA TURZA ŚL. 4:1
Carina zwyciężyła pewnie, a Unia pierwszy raz w tym sezonie przegrała na wyjeździe.

PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE – KARKONOSZE JELENIA GÓRA 4:0
Pniówek potwierdził, że jest zespołem nieobliczalnym, rozbijając wręcz Karkonosze.

STILON GORZÓW WLKP. – ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 1:0
Działo się w tym meczu. Stilon od 15 min. grał w dziesiątkę (czerwona kartka). Na niespełna kwadrans przed końcem meczu Odra nie wykorzystała karnego, a gola na wagę zwycięstwa, gospodarze strzelili w 4. minucie doliczonego czasu.

LECHIA ZIELONA GÓRA – WARTA GORZÓW WLKP. 1:2
W 60 min. z boiska wyleciał za dwie żółte kartki jeden z piłkarzy Lechii, a w 71 min. następny. Grając w dziewiątkę gospodarze trzymali się dzielnie do 6. minuty doliczonego czasu, w której to Warta zdobyła gola na wagę 3 pkt.

STAL BRZEG – MKS KLUCZBORK 0:2
W brzegu wszystko po staremu. Piąty mecz na własnym boisku i piąta porażka.

ŚLĘZA WROCŁAW – ŚLĄSK II WROCŁAW 0:2