III Liga Kobiet – Komplet punktów po raz szósty

W rozegranym w Prószkowie meczu 6. kolejki rozgrywek III Ligi Kobiet (grupa 3), Ślęza II Wrocław wygrała z miejscową Polonią 7:2.

Trener Łukasz Wawrzyniak – Festiwal niewykorzystanych sytuacji, śmiało można powiedzieć, że gdyby nasze dziewczyny wykorzystały przynajmniej połowę sytuacji, to wynik byłby naprawdę okazały. W 16 minucie akcję K.Król świetnie zamknęła Zalutska i prowadzimy 1:0. Niestety dwie minuty później pierwszy atak miejscowych i mamy remis. W 29 minucie po bramce Shmandrovskiej wychodzimy na prowadzenie, a w 36 i 42 minucie, Król dwukrotnie umieszcza piłkę w siatce i wydawało się że, będziemy mieć mecz pod pełną kontrolą, ale niestety znowu tracimy bramkę po serii błędów  na 4:2.  Ciężko to przyjąć, bo to drugi strzał w bramkę gospodyń. W drugiej połowie długo nie potrafiliśmy znaleźć drogi do bramki i to przez własną nieskuteczność w sytuacjach sam sam.  Dopiero 74min. szybko wznowiony stały fragment przez Zalutską, a skutecznie zakończyła Król.  W 78’ znowu w rolach głównych wystąpił ten duet podwyższając wynik na 6:2.  W końcówce meczu świetnie dysponowana tego dnia Zalutska przeprowadza indywidualną akcję i wykłada piłkę do Kolarz, która ustala wynik na 7:2

POLONIA PRÓSZKÓW PRZYSIECZ – ŚLĘZA II WROCŁAW 2:7 (2:4)

2:7  Kolarz (as Zalutska) 86′

Ślęza II – Gorzelińska, Kwarciak, Ciesielska, Wróbel, Matuszek, Król, Sieradzka, Shmandrovska, Gogacz, Zalutska, Piekarska (60′ Kolarz), (68′ Szuba), (68′ Zacharz) (45′ Mroziewicz) (74′ Nowak), (78′ Pawlak),