III Liga Kobiet – W Opolu Ślęza II zrobiła swoje

W rozegranym w Opolu meczu 2. kolejki rozgrywek III Ligi (gr.3), Ślęza II Wrocław wygrała z miejscową Unią 6:0.

Trener Arkadiusz Domaszewicz – Na pewno dla zespołu Unii przerwa reprezentacyjna jest bardzo krzywdząca, ponieważ trafili akurat na nas. Mecz ten pomimo tego, że był praktycznie od początku do końca pod naszą kontrolą , był również kolejną możliwością pokazania swoich umiejętności w meczu ligowym dla zawodniczek walczących o grę w pierwszym zespole. Zespół z Opola do momentu kiedy miał siły, miał też swój pomysł na grę i wbrew pozorom pomimo wyniku do przerwy 0:4, to w pierwszej połowie mocno się nam postawił. W drugiej połowie natomiast tempo gry mocno spadło co przełożyło się też na znacznie mniej emocji.

0:6 Król (Kucharska) 90+5′

Ślęza II – Śmiechowicz, Gogacz (65′ Król), Ciesielska (60′ Nowak), Matuszek, Domaszewicz, Gąsiorek (65′ Zalutska), Kucharska, Wróbel (75′ Mikos), Rożnowicz (60′ Sieradzka), Lewandowska (60′ Kwarciak), Zonenberg (60′ Bubak)