IV Liga Kobiet – Ślęza II kończy sezon bez porażki

W meczu 16. kolejki rozgrywek IV ligi kobiet, Ślęza II Wrocław zremisowała z KP Kobierzyce 1:1.

Trener Łukasz Wawrzyniak – W ostatniej kolejce czwartoligowych zmagań gościliśmy dobrze nam znany zespół z Kobierzyc. Całe spotkanie było bardzo wyrównane, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Wynik do przerwy 0:0. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, a o wyniku zadecydowały dwa stałe fragmenty gry. Najpierw drużyna przyjezdnych wykorzystało błąd w komunikacji naszej drużyny i przy dużym szczęściu piłka znalazła się w naszej bramce,  prze co od 59′ przegrywaliśmy 0:1. Taka sytuacja miała miejsce tylko przez  cztery minuty. Tym razem rzut wolny dla naszego zespołu. Wykonała go D.Nowak, która precyzyjnym strzałem w długi róg bramki wyrównała stan rywalizacji na 1:1 i taki wynik utrzymał się do końca meczu. Podsumowując sezon kończymy bez przegranej, co jest bardzo dużym sukcesem całego zespołu. Należy do tego dodać, że w defensywie tracimy najmniej bramek, a w ofensywie ustępujemy tylko o jedną bramkę drużynie  Zagłębia Lubin FemGol. Gratulacje dla całego zespołu, za ten sezon, za wytrwałość i determinacje. Ze swojej strony chciałbym podziękować trenerom Arkowi, Pawłowi i Damianowi za pomoc w tym sukcesie i bardzo dobrą współpracę, co też przełożyło się na całokształt naszego zespołu. No i oczywiście powroty do naszego zespołu choćby Olbińskiej, Tyzy czy Kucharskiej, dodały nam sił w drodze po awans do III Ligi

ŚLĘZA II WROCŁAW – KP KOBIERZYCE 1:1 (0:0)

0:1 Marczak 59′