Podsumowanie 9. kolejki rozgrywek Betclic III Ligi (gr.3)

Trzy zwycięstwa gospodarzy, cztery gości i jeden remis, to bilans 9. kolejki rozgrywek Betclic III Ligi (grupa 3).

Na fotel lidera powrócił Śląsk II. Dwa zespoły – Stal i Polonia – wciąż jeszcze nie wygrały meczu. W stawce mamy też dwie drużyny, które ani razu jeszcze nie zremisowały swojego spotkania, a są to – Carina i Górnik II. W 9. kolejce strzelono 21 bramek, co daje średnią 2,62 gola na mecz.

ŚLĄSK II WROCŁAW – POLONIA SŁUBICE 3:0
Niespodzianki nie było. Rezerwy Śląska bez większych problemów wypunktowały beniaminka ze Słubic.

MIEDŹ II LEGNICA – LECHIA ZIELONA GÓRA 2:1
Wyjazdy nie służą ostatnio zielonogórzanom, którzy przegrali trzeci z rzędu mecz w delegacji i po raz trzeci była to porażka w stosunku 1:2.

LKS GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ – WARTA GORZÓW WLKP. 2:0
Warta nie poradziła sobie na trudnym terenie w Goczałkowicach, przez co musiała opuścić fotel lidera.

PODLESIANKA KATOWICE – ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 0:0
Podlesianka zaprzepaściła szansę na komplet punktów, marnując rzut karny w 86 minucie.

CARINA GUBIN – GÓRNIK POLKOWICE 0:1
Czyżby przebudzenie Górnika ? Goście wygrali skromnie, choć mogli wygrać wyżej, gdyby nie zmarnowali m.in. rzutu karnego. Carina nie wykorzystała za to liczebnej przewagi, jaką posiadała od 77 minuty, po czerwonej kartce jednego z zawodników Górnika.

PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE – GÓRNIK II ZABRZE 0:5
Rezerwy Górnika po fatalnym początku sezonu nabrały rozpędu, wygrywając trzeci z rzędu mecz. Imponujący jest też bilans bramkowy zabrzan w tych spotkaniach, 11:0.

STILON GORZÓW WLKP. MKS KLUCZBORK 1:5
MKS u siebie, a MKS na wyjazdach, to dwa zupełnie inne zespoły, o czym bardzo boleśnie przekonał się Stilon.

STAL BRZEG – KARKONOSZE JELENIA GÓRA 0:1
Mimo zmiany trenera, Stal wciąż nie może odnaleźć się w III lidze.