Porażka z Lechem

W sparingowym meczu żeńskich zespołów, Ślęza Wrocław przegrała z Lechem UAM Poznań 0:4.

Trener Arkadiusz Domaszewicz – Dzisiaj Lech przyjechał zagrać mecz dobrym tempie, na wysokiej intensywności, jak to mieliśmy zawsze w zwyczaju. Nam niestety nie udało się dorównać poziomem do tego spotkania.Zwłaszcza ciężka była dla nas pierwsza połowa, gdzie praktycznie nie byliśmy w stanie nawet rywalizować z drużyną z Poznania. Zlożyło się na to sporo czynników. Chcieliśmy zagrać dwa mocne sparingi, ale trochę pokrzyżowały nam plany nieobecności kilku zawodniczek, ale trzeba sobie radzić, taka jest piłka. To był ciężki dzień i sporo niekoniecznie pozytywnych wrażeń, ale też dużo gry, sporo minut i zebranego doświadczenia wszystkich zawodniczek z czego można się cieszyć.

ŚLĘZA WROCŁAW – LECH UAM POZNAŃ 0:4 (0:3)

Ślęza – Raduj, Raszkowska, Kaczorowska, Piętoń, Gruchała, Wróbel, Mieszczak, Krawczuk, Zygadlik, Gogacz, Gąsiorek oraz Ciesielska, Rozwadowska, Nowak, J. Zonenberg,