Relacja na żywo z meczu Piast – Ślęza

Zapraszamy na relację live ze spotkania  1/4 Jaxan Dolnośląskiego Pucharu Polski (strefa wrocławska) Piast Żmigród – Ślęza Wrocław.

1-1
PIAST ŻMIGRÓD
ŚLĘZA WROCŁAW

Piast: 25.Koczorowski – 3. Szymański, 4.Ograbek, 7. Majbroda, 8. Kępczyński, 10. Sołtyński, 11. Shvets, 17.Pytlik, 22. Maksymenko, 26. Kotyla, 77. Gołębiowski

Ślęza: 1. Kozioł – 6. Pisarczuk, 9. Wawrzyniak, 10. Marcjan, 11. Olek, 13. Jabłoński, 17. Kluzek, 18. Afonso, 22. Kozik, 23. Bieńkowski, 24. Kifert

ODŚWIEŻ RELACJĘ

Odpadamy z Jaxan Dolnośląskiego Pucharu Polski (strefa wrocławska).

1:1 Bieńkowski strzela nad poprzeczką.

1:1 Szymański nie wykorzystuje jedenastki.

1:1 Kluzek.

1:0 Kępczyński

Koniec regulaminowego czasu gry. 1:1.  O tym kto zagra w następnej rundzie zadecydują rzuty karne!

90+3′ Kozioł broni strzał jednego z rywali.

90+2′ Ależ okazja dla Ślęzy. Niewykorzystana przez Jezierskiego! Chwilę później żółta kartka dla Kotyli.

Mecz potrwa dłużej o przynajmniej pięć minut.

87′ Kozik niecelnie uderza piłkę z rzutu wolnego.

85′ Jezierski za Vandę, który ucierpiał w starciu z Ograbkiem.

83′ Żółta kartka dla Ograbka.

80′ Drzymkowski upomniany żółtą kartką.

77′ 1:1! Rzut karny dla Piasta. Sołtyński zamienia go na bramkę.

74′ Żółta kartka dla Pytlika.

73′ Dobra okazja Piasta. Wciąż 0:1.

71′ Nikt nie zamknął dobrego dośrodkowania w pole karne Piasta Vandy.

70′ Piłka w bramce Ślęzy. Spalony.

66′ Groźny strzał Shvetsa Kozioł wybija na rzut rożny.

65′ Vanda za Jabłońskiego.

61′ Wciąż 0:1.

55′ Koczorowski doskonale interweniuje po strzale Jakóbczyka.

50′ 0:1! Jakóbczyk zdobywa prowadzenie dla Ślęzy!!!

DRUGA POŁOWA ROZPOCZĘTA.

Trzy zmiany w przerwie w naszym zespole. W miejsce Pisarczuka, Wawrzyniaka i Olka na boisku po zmianie stron zameldują się Hampel, Jakóbczyk i Drzymkowski.

PRZERWA W ŻMIGRODZIE.

40′ Kolejny raz słupek bramki Piasta obity! Tym razem przez Pisarczuka.

33′ Futbolówka po strzale Afonso trafia w słupek!

30′ Znów na bramkę miejscowych strzelał Olek, ale ponownie niecelnie.

26′ Dobra okazja Piasta, na szczęście piłka po strzale jednego z rywali nie znajduje drogi do naszej bramki.

24′ Koczorowski broni strzał Olka.

18′ Tym razem z drugiej strony boiska po rzucie rożnym dla Piasta uderzał Pytlik, ale wciąż w Żmigrodzie bez goli.

16′ Piłka po strzale Olka wędruje nad poprzeczką bramki Piasta.

10′ Jak na razie przewaga optyczna naszej drużyny. Nie mamy jednak swoich sytuacji podbramkowych.

Rozpoczyna się ten mecz.

Oba zespoły są już na rozgrzewce.

Sędzią spotkania będzie Krzysztof Robert.

Jak na razie w Żmigrodzie słoneczna pogoda.

Witamy serdecznie ze Żmigrodu. Już od 16:00 rozpoczniemy relację live ze spotkania  1/4 Jaxan Dolnośląskiego Pucharu Polski (strefa wrocławska) Piast Żmigród – Ślęza Wrocław.

Ławki rezerwowych:

Piast: 1.Matlak, 5. Filiński, 9. Chylak, 16. Błoński, 21. Widerski, 24. Wojtkowiak, 27. Krawczyszyn

Ślęza: 12. Komicz – 2.Jezierski, 5. Ulatowski, 7. Wojciechowski, 8. Jakóbczyk, 14. Vanda, 15. Hampel, 20. Drzymkowski, 21. Zawadzki