Ślęza II zagrała z silnym rywalem

W sparingowym meczu Ślęza II Wrocław przegrała z Ostrovią Ostrów Wlkp. 1:3.

Trener Łukasz Wawrzyniak – W niedzielę gościliśmy  zespół Ostrovii Ostrów Wielkopolski, która w minionym sezonie w rozgrywkach II ligi zajęła drugie miejsce. Oba zespoły stworzyły naprawdę dobre widowisko na dużej intensywności. Nasza drużyna bardzo dobrze wyglądała na tle wyżej notowanego rywala i również kreowała sytuację bramkowe, jednak szwankowała skuteczność. Do przerwy zawodniczki z Ostrovi wykorzystały nasz błąd w rozegraniu i strzałem zza pola karnego, dodatków po rykoszecie Kwarciak, piłka wpada do naszej bramki.  Druga część meczu to bardzo podobny obraz, ale zobaczyliśmy trzy bramki. W 71 minucie w sytuacji sam na sam zawodniczka gości nie myli się i mamy 0:2, a trzy minuty później po asyście Zacharz ładnym strzałem w długi róg bramki nie daje szans bramkarce Zalutska i mamy 1:2. Wynik w 86 minucie ustaliła pięknym uderzeniem od słupka zawodniczka przyjezdnych 1:3. Dziękujemy za bardzo wartościowy sparing, jak się uczyć to od lepszych, wiemy nad czym musimy jeszcze popracować, ale naprawdę jestem zadowolony z dzisiejszej postawy naszej drużyny i już czekamy na kolejne gry.

ŚLĘZA II WROCŁAW – OSTROVIA OSTRÓW WLKP 1:3 (0:1)

0:1 ? 20’
0:2 ? 71’
1:2  Zalutska 74′
1:3 ? 86’

Ślęza II – Skiba, Olbińska, Nowak, Kwarciak, Wróbel, zaw. testowana, Shmandrovska, Bubak, Kucharska, zaw. testowana, Gogacz. oraz Tyza, Borys, Gołojuch, Walko, Klimek, Kolarz, Zacharz, Zalutska.