Udany sparing Ślęzy Wrocław

W sparingowym meczu Ślęza Wrocław wygrała z Polonia Środa Wlkp. 3:1.

Fajnie oglądało się dziś zespół Ślęzy, który w pełni zasłużenie wygrał z solidnym trzecioligowcem z Wielkopolski. Żółto-czerwoni posiadali inicjatywę i po składnych akcjach często stwarzali zagrożenie w polu karnym rywali. Z kilku bardzo dobrych okazji do strzelenia bramki, w pierwszej połowie wykorzystali jedną, po skutecznej główce Aleksandra Kiferta. Goście doprowadzili do remisu zaraz po przerwie. Wynik 1:1 utrzymywał się do 66 minuty, w której Mikołaj Wawrzyniak skutecznie wykończył kontratak Ślęzy, a zaledwie minutę później, powtórzył ten wyczyn.

ŚLĘZA WROCŁAW – POLONIA ŚRODA WLKP. 3:1 (1:0)

1:0 Kifert 28′