Wygrały mimo nie najlepszej gry

W rozegranym w Kotórzu Małym meczu sparingowym, Ślęza Wrocław wygrała z Wandą Kraków 3:2.

W meczu z drugoligowcem z Krakowa nie zagrała duża grupa podstawowych zawodniczek. Swoją szansę dostały za to tzw. zmienniczki oraz piłkarki testowane.

Pierwsza połowa tego starcia, to połowa do zapomnienia. Ślęza zagrała w niej kiepsko, co sprawiło, że tę część meczu wygrały krakowianki. Po dokonanych w przerwie zmianach, druga odsłona wyglądała już zdecydowanie lepiej, choć i w niej nie zabrakło błędów (jeden kosztował utratę gola), a i co do skuteczności wrocławianek możemy mieć spore zastrzeżenia.

WANDA KRAKÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 2:3 (0:1)