Zapraszamy na relację live z pojedynku 7. kolejki III ligi pomiędzy Polonią Bytom, a Ślęzą Wrocław.

Polonia: 35. Gniełka – 7. Zieliński, 9. Zubkov, 10. Żagiel, 11. Andrzejczak, 14. Góralczyk, 18. Gajda, 19. Wolny, 20. Zeidler, 22. Bedronka, 28. Wuwer

Ślęza: 1. Wąsowski – 3. Bąk, 4. Trochanowski, 5. Stempin, 8. Wroński, 14. Maciołek, 17. Vinicius, 18. Afonso, 21. Samiec, 23. Tomaszewski, 24. Fediuk

ODŚWIEŻ RELACJĘ

KONIEC MECZU.

90+5′ Tkachuk strzałem z rzutu wolnego podwyższa na 3:1!

90+4′ Żółta kartka dla Marcjana.

90′ Ależ było gorąco pod bramką Polonii. Niestety nie doprowadzamy do wyrównania!

87′ Marcjan zdobywa kontaktowego gola dla wrocławian!!!

86′ Olek za Viniciusa.

83′ Żółta kartka dla Sobusia.

75′ Krukowski za Stempina. Wuwer i Wolny opuszczają boisko. W ich miejsce Radkiewicz i Sobuś.

67′ Zieliński i Żagiel opuszczają boisko. W ich miejsce Konieczny i Stefański.

66′ Marcjan za Wrońskiego.

66′ 2:0. Wolny z rzutu karnego podwyższa wynik.

63′ Wąsowski broni strzał Wolnego. Żółta kartka dla Gajdy.

61′ Żółta kartka dla Zielińskiego.

50′ Dobra akcja wrocławian. Gniełka uprzedził jednak naszych zawodników. W dalszym ciągu przegrywamy.

48′ Niecelny strzał Wuwera.

Druga połowa rozpoczęta.

Wawrzyniak i Gil za Trochanowskiego i Bąka.

Koniec I połowy.

40′ Wciąż 1:0.

31′ Po strzale Gajdy z rzutu wolnego udanie interweniuje Wąsowski.

23′ Po długim podaniu Samca Bąk niecelnie strzelał na bramkę rywali.

19′ Po podaniu Zielińskiego Wolny zdobywa prowadzenie dla Polonii!!!

15′ Dobre dośrodkowanie Stempina w pole karne gospodarzy. Tam Gniełka wygrał pojedynek z Viniciusem.

9′ Był rzut wolny dla Polonii z około 18 metrów po kontrowersyjnej decyzji sędziego. Na szczęście piłka po strzale jednego z rywali trafia w mur.

6′ Słupek ratuje Ślęzę przed utratą gola, po kornerze dla miejscowych!

Rozpoczyna się to spotkanie.

Zakończyła się już rozgrzewka. Już niebawem początek tego pojedynku.

Sędzią meczu będzie jak już wcześniej informowaliśmy Bartosz Owsiany (Opole).

Jak na razie w Bytomiu ładna pogoda.

Witamy serdecznie ze stadionu im. Edwarda Szymkowiaka. Już od 16:00 rozpoczniemy relację ze spotkania 7. kolejki III ligi (gr. 3), w którym miejscowa Polonia podejmie wrocławską Ślęzę.
Ławki rezerwowych:

Polonia: 12. Mirus, 8. Tkachuk, 13. Piontek, 16. Stefański, 25. Konieczny, 30. Radkiewicz, 37. Sobuś

Ślęza: 12. Gasztyk, 7. Marcjan, 9. Wawrzyniak, 10. Gil, 11.Olek, 15. Hampel, 26. Krukowski