Piąty mecz i piąte zwycięstwo Ślęzy II

W meczu 5. kolejki rozgrywek III Ligi Kobiet (grupa 3), Ślęza II Wrocław wygrała z Mitechem Żywiec 4:1.

Trener Łukasz Wawrzyniak – Mecz zaczyna się z 15-sto minutowym opóźnieniem, gdyż zespół przyjezdnych zażądał sprawdzenia tożsamości naszych zawodniczek. Od pierwszego gwizdka drużyna z Żywca stanęła na swojej połowie i czekała na to co zrobi nasza ekipa. Już w 8 minucie pokazaliśmy, że potrafimy i z tym sobie poradzić, kapitalne podanie za linię obrony daje J. Wróbel a A. Shmandrowska pięknym lobem daje prowadzenie 1:0. Niestety po naszym błędzie w wyprowadzeniu piłki i braku komunikacji goście wyrównują w 15 minucie. Nasza drużyna konsekwentnie realizowała zadania nakreślone na to spotkanie i w 38 minucie piękną akcję Kwarciak, Gogacz, Zalutska atomowym uderzeniem z 20 metrów kończy Matuszek. Na przerwę schodzimy z prowadzeniem 2:1 Drugą część meczu otwieramy fenomenalnie, bo już w 50 minucie po rzucie rożnym najlepiej w polu karnym zachowała się Kwarciak i mieliśmy 3:1. Wynik w 85 minucie ustaliła H.Mikos dokładając nogę do pustej bramki po podaniu Nikoli Domaszewicz i wygrywamy 4:1 po bardzo dobrym meczu.

ŚLĘZA II WROCŁAW – MITECH ŻYWIEC 4:1 (2:1)

1:0 Shmandrovska 8′ (as. Wróbel) 8′
1:1 ? 15′
2:1 Matuszek 38′ (Zalutska) 38′
3:1 Kwarciak 50′ (Wróbel) 50′
4:1 Mikos (Domaszewicz) 85′

Ślęza II – Raduj (46′ Śmiechowicz) Kwarciak, Sieradzka (46′ Mroziewicz) Ciesielska (75′ Nowak), Wróbel, Matuszek (75′ Słota), Zalutska, Gruchała (46′ Zacharz) Gogacz (75′ Domaszewicz), Shmandrovska, Szuba (46′ Mikos)