Dziękujemy Wam Panowie

Jak zazwyczaj bywa, podczas przerwy zimowej następują roszady w kadrach piłkarskich drużyn. Takie też następują i w zespole Ślęzy Wrocław. Dziś informujemy o tych zawodnikach, których już wiosną w żółto-czerwonych barwach nie zobaczymy.

 

 

MARCIN WDOWIAK – W zespole Ślęzy występował od jesieni 2016 r. W sumie wystąpił w 99. ligowych meczach, w których strzelił 4. bramki. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu zagrał w 14. meczach (886 minut) i zdobył 1. bramkę.

ADRIAN REPSKI – Do 1KS-u trafił jesienią 2017 r. i w sumie wystąpił w 64. spotkaniach, w których strzelił 3. gole. Jesienią zagrał w 8. meczach (188 minut).

Trzej kolejni zawodnicy w barwach Ślęzy występowali od początku bieżącego sezonu.

SZYMON TRAGARZ – 16. meczów (524 minuty), 1. bramka.

JOSE GUTIERREZ – 5. meczów (123 minuty)

KACPER KOZIARZ – 1 mecz (90 minut)

Wśród tych, których już wiosną w Ślęzie nie zobaczymy jest też BARTŁOMIEJ FRASIK – 2. mecze (180 minut). Przypomnijmy, że Bartek został do 1KS-u wypożyczony na 2. ostatnie kolejki w trybie awaryjnym gdy kontuzji doznali pozostali bramkarze, a zaraz po zakończeniu sezonu powrócił do Śląska.

Wszystkim wymienionym wyżej piłkarzom dziękujemy za reprezentowanie barw Ślęzy Wrocław i życzymy powodzenia w nowych klubach.

Co do nowych zawodników, to ich przedstawimy dopiero, gdy już oficjalnie zostaną potwierdzeni do gry w 1KS-ie.