IV Liga Kobiet – Lider zagra w Świdnicy

W niedzielę (21 kwietnia) o godz.17 w Świdnicy, rozegrany zostanie mecz 13. kolejki rozgrywek IV ligi kobiet, w którym Ślęza II Wrocław zmierzy się z miejscową Polonią.

 

Ślęza II jedzie do Świdnicy po to, by podtrzymać miano niepokonanego w rozgrywkach zespołu i by też umocnić się na pozycji lidera. Przeszkodzić w tym będzie chciała drużyna świdnickiej Polonii, której to w bieżącym sezonie nie wiedzie się jednak najlepiej. Polonia wg. naszej tabeli uwzględniającej walkower w meczu z UKS-em Bierutów (swoją drogą ile potrzeba czasu by zweryfikować rezultat meczu, który miał się odbyć 8 października u.r.), plasuje się obecnie na 4. miejscu, z dużą stratą do czołowej trójki. Wszystkie punkty które mają na koncie świdniczanki, zdobyte zostały jesienią. Wiosną przegrały za to trzy spotkania.

Wrocławianki wystąpią w niedzielnym meczu w roli faworytek, co nie znaczy, że już mogą dopisać sobie kolejny komplet punktów. Póki co leży on na murawie boiska w Świdnicy i trzeba będzie po niego sięgnąć. Aby tak się stało, trzeba zagrać w pełni zaangażowanym i ani na moment nie pomyśleć o zlekceważeniu rywalek. Tego oczekujemy od naszego zespołu, czekając na dobre wieści ze Świdnicy.