Komentarze po spotkaniu Miedź II – Ślęza

Oto, co po meczu Miedź II Legnica – Ślęza Wrocław powiedzieli członkowie sztabów szkoleniowych i piłkarze obu drużyn:

 

Wojciech Robaszek (trener Miedzi II): „W pierwszej połowie Ślęza zdobyła bramkę po stałym fragmencie gry i prowadziła. Ale w drugiej części gry mogliśmy ten mecz odwrócić. Potem jednak po indywidualnych błędach w linii obrony został on rozstrzygnięty w krótkim czasie na korzyść Ślęzy. Gratuluję zwycięstwa rywalom, mimo iż jest ono moim zdaniem za wysokie.”

Marcin Herc (trener bramkarzy Ślęzy):”Dobrze wygrać na inaugurację sezonu. Za nami trudny mecz z dobrze dysponowanym rywalem. Szybko zdobyta bramka pozwoliła nam na kontrolę spotkania, byliśmy skuteczni z kontry i zorganizowani w defensywie. Każdy wykonał swoją robotę, wracamy z trzema punktami.”

Igor Lewandowski (Miedź II): „Wydaje mi się, że mecz był wyrównany. W pierwszej połowie trochę straciliśmy inicjatywę, bo Ślęza grała dobrze i stwarzała sobie więcej okazji niż my. Druga część gry była w naszym wykonaniu lepsza. W pierwszych jej dwudziestu minutach mogliśmy strzelić dwa, trzy gole. Niestety nie zamieniliśmy tych sytuacji na gole. Przeciwnik wykorzystał naszą nieuwagę i zakończył ten mecz. Strzeliliśmy tylko honorowego gola. Myślę, że w następnych spotkaniach zagramy lepiej i to będzie dla nas taka nauczka na przyszłość.”

Jakub Gil (Ślęza): „Według mnie zagraliśmy dobry mecz przede wszystkim w obronie i byliśmy bardzo skuteczni co przełożyło się na tak dobry wynik. Po szybko zdobytej bramce troszkę oddaliśmy inicjatywę gospodarzom, dlatego musieliśmy konsekwentnie grać w obronie i patrząc na rezultat mogę śmiało powiedzieć, że udało nam się to zrealizować.”