Oświadczenie Prezesa Andrzeja Padewskiego

W związku z wydarzeniami podczas finału Wojewódzkiego Pucharu Polski, prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej – Andrzej Padewski – osobiście przeprosił piłkarki Ślęzy, poprzez wpis na twitterze.

 
„W imieniu DolZPN chciałbym przeprosić piłkarki Ślęzy Wrocław za brak przedstawiciela ZPN podczas wczorajszego finału. Nagrody, medale oraz pamiątkowy puchar zostanie Wam wręczony w dniu 22.09.”

Z naszej strony możemy tylko podziękować Panu Prezesowi, za szybką reakcję na wydarzenia związane z meczem w Wałbrzychu. Prezes Andrzej Padewski nie chowa głowy w piasek, i choć to co się stało nie jest Jego winą, zachował się w sposób wzorcowy. Prezes Padewski zawsze był przychylny rozwojowi żeńskiego futbolu, o czym niejednokrotnie mogliśmy się przekonać i zawsze byliśmy Mu za to wdzięczni.

Tak jak można przeczytać w oświadczeniu, nagrody za finałowy mecz wręczone zostaną naszym piłkarkom w niedzielę 22 września. Uroczystość odbędzie się w przerwie meczu III ligi pomiędzy Ślęzą Wrocław i Rekordem Bielsko-Biała.