Piłkarki zagrały dla Tosi i Franka

W rozegranym w Bierutowie IV Halowym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet im. Laury Szczepaniak, Ślęza Wrocław zajęła 3.miejsce.

 

W zawodach w Bierutowie wyniki priorytetu nie stanowiły. Najważniejszym ich celem była pomoc finansowa dla chorych dzieciaczków, Tosi i Frania. Wpisowe z turnieju i zbierane podczas niego pieniążki do puszki przekazane zostało na wsparcie ich leczenia.

Trener Damian Burtowski – W ostatnią sobotę mieliśmy okazję wziąć udział w charytatywnym turnieju im. Laury Szczepaniak w Bierutowie. Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Bardzo fajna inicjatywa i organizacja zawodów. Cieszymy się bardzo że mogliśmy wspomóc zbiórkę pieniędzy na leczenie Tosi i Franka, a jednocześnie też pobawić się piłką.
Zajmujemy 3. miejsce w całym turnieju, Natalia Kowynia została wybrana najlepszą bramkarką turnieju. Niestety, lekkiego urazu doznała nasza Pani kapitan, Ola Olbińska. Życzymy jej szybkiego powrotu na boisko. Jeszcze raz dziękujemy UKS Bierutów za zaproszenie

Wyniki :

Ślęza – Kolektyw Radwanice 1:0 (Olbińska)
Ślęza – Moto-Jelcz II Oława 4:0 ( Mielniczuk, Piotrowska, testowana, ?)
Ślęza – Przyjaciółki 0:0
Ślęza – Moto-Jelcz I Oława 0:0
Ślęza – Brzeg 0:0
Ślęza – UKS Bierutów 0:1

Ślęza – Natalia Kowynia, Patrycja Piotrowska, Ola Olbińska, Agnieszka Stępień, Kornelia Kieliba, Asia Mielniczuk, testowana, Pamela Dziadek.