Podsumowanie 17. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

Cztery zwycięstwa gospodarzy i cztery gości, to bilans 17. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3).

 
W ostatniej jesiennej kolejce rozegrano 8 spotkań, bowiem mecz w Gorzowie ze względu na zalegający na boisku śnieg, został przełożony. Tym razem strzelono 20 bramek, co daje średnią 2,5 gola na mecz. Zimę w fotelu lidera spędzi, niepokonany jesienią Raków II Częstochowa, a w strefie spadkowej Odra Wodzisław Śl. Miedź II Legnica i Stal Brzeg, a także wirtualnie LKS Goczałkowice-Zdrój, co wynika z aktualnej tabeli II ligi. Jesienią ani razu na własnym boisku nie udało się wygrać meczu Warcie i LKS-owi,a na wyjazdach Polonii Nysa i Stali Brzeg.

GÓRNIK II ZABRZE – RAKÓW II CZĘSTOCHOWA 0:2
Rezerwy Górnika na koniec rundy wyraźnie spuściły z tonu, stąd pewne zwycięstwo lidera dziwić nie może.

REKORD BIELSKO-BIAŁA – STILON GORZÓW WLKP. 4:1
Do przerwy prowadził Stilon i zaczęło pachnieć niespodzianką. W drugiej połowie wszystko wróciło jednak do normy, a gospodarze potwierdzili swoją doskonałą dyspozycję w końcowej fazie rundy, odnosząc trzecie z rzędu zwycięstwo.

LKS GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ – POLONIA BYTOM 0:1
O zwycięstwie faworyta zadecydował gol strzelony już w 1 minucie tego starcia.

GWAREK TARNOWSKIE GÓRY – STAL BRZEG 4:0
Gwarek efektownie zakończył jesienne rozgrywki rozbijając Stal. Coś nam się wydaje, że zima w Brzegu będzie bardzo gorąca.

PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE – MIEDŹ II LEGNICA 3:0
Wynik na pewno nie dziwi, ale też legniczanie mocno ułatwili zadanie swoim przeciwnikom. Już o 32 minuty grali oni w dziesiątkę, po pierwszej czerwonej kartce, a na drugą połowę wyszli w dziewiątkę, bowiem w przerwie kolejny zawodnik Miedzi ukarany został czerwem.

CARINA GUBIN – ODRA WODZISŁAW ŚL. 1:0
Skromne, ale jakże cenne zwycięstwo Cariny, która też w tym meczu nie wykorzystała rzutu karnego.

POLONIA NYSA – MKS KLUCZBORK 0:1
MKS tym zwycięstwem potwierdził, że jesienią w delegacjach czuł się znakomicie. W tym meczu długo pachniało jednak remisem, bowiem gola na wagę kompletu punktów, goście strzelili dopiero w 88 minucie.

CHROBRY II GŁOGÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 1:2
Ten mecz relacjonujemy osobno.

WARTA GORZÓW WLKP. – LECHIA ZIELONA GÓRA przełożony