Poznajmy się: Semir Ahmed

Tym razem głównym bohaterem naszego cyklu pt. “Poznajmy się” jest Semir Ahmed.

 

Moja przygoda z piłką nożną zaczynała się?Bardzo późno zacząłem grać. Zostałam zmuszony do gry w piłkę nożną w wieku 16 lat przez moją mamę, ponieważ byłem zbyt gruby, więc kazała mi grać w piłkę z moim bratem, który był jednym z najlepszych graczy w mojej okolicy.
Moim piłkarskim idolem z dzieciństwa był? Kiedy byłem dzieckiem dla mnie moim bohaterem zawsze był Didier Drogba. Był niesamowity do oglądania.
Mój ulubiony program telewizyjny z dzieciństwa? Jako dziecko uwielbiałem komedie, więc muszę powiedzieć Charlie Chaplin.
Moja ulubiony zespół to… Najlepsza drużyna w Londynie .. CHELSEA !!
Moim największym autorytetem jest? Znowu pewnie musiałbym powiedzieć brat, ponieważ często na niego patrzyłem.
Moim ulubionym i nielubianym przedmiotem w szkole był? Hmmm bardzo lubiłem historię, a najbardziej nie lubiłem wychowania fizycznego. Być może dla wielu będzie to wielka niespodzianka, ale jak powiedziałem byłem grubym dzieckiem, więc nienawidziłem wszystkiego tego, co wymagało ode mnie biegania. (uśmiech)
Moje ulubione jedzenie? Ulubionym jedzeniem powiedziałbym, że jest BFC. To jest jak KFC, ale o wiele lepsze w Anglii.
Moja ulubiona muzyka?Lubię słuchać Meron Mekonen – Terwie
Mój ulubiony film / książka… Naprawdę lubię oglądać animacje Disney / Pixar. Więc musiałbym powiedzieć Aladyn. Co do książki, to jeśli mam być szczery, nie sądzę, żebym kiedykolwiek skończył jakąś oczywiście poza szkołą (uśmiech).
Co robiłbyś jakbyś nie grał w piłkę? Gdybym nie był piłkarzem, myślę, że poślubiłbym bogatą kobietę i po prostu zostałbym w domu z dziećmi, ponieważ jestem dobrym kucharzem(uśmiech).
Najlepszy sposób na spędzenie czasu w czasie koronowirusa? Granie w gry online, takie jak Monopol i FIFA z przyjaciółmi.
Czy przestrzegasz diety w czasach koronawirusa? Jeśli mam być szczery to moja dieta powoli się pogarsza. Obwiniam za to pizzę (uśmiech).