Relacja na żywo z meczu Polonia – Ślęza

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 13. kolejki III ligi (grupa 3) Polonia Głubczyce – Ślęza Wrocław.

Witamy serdecznie z Głubczyc.

Już od godz. 15:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 13. kolejki III ligi (grupa 3), w którym miejscowa Polonia podejmie wrocławską Ślęzę.

2:5 Jarczak (90 min.+1′ )

Polonia: 27. Górecki – 2. Bawoł, 5. Sobczyński, 6. Hajduk, 8. Pawlus, 9. Jamuła, 15. Lenartowicz, 17. Grek, 21. Zawadzki, 23. Fedorowicz, 26. Broniewicz

Ślęza: 12. Gorczyca – 6. Repski, 7. Mańkowski, 8. Bohdanowicz, 9. Firlej, 13. Kluzek, 14. Jakóbczyk, 17. Molski, 18. Łątka, 19. Wdowiak, 24. Małecki

Ławki rezerwowych:

Polonia: 1. Kozdęba, 4. Lechowicz, 10. Karwowski, 18. Forma, 19. Materla, 20. Bury, 22. Kobylnik

Ślęza: 23. Malisz – 5. Stempin, 11. Traczyk, 15. Jarczak, 16. Berkowicz

—–

Jak na razie w Głubczycach pochmurna pogoda.

Sędzią spotkania będzie Pan Paweł Dziopak (Tychy)

Ciekawostką jest to, że wszystkich sympatyków futbolu przybyłych na stadion Polonii przywitała kobieta, co jest bardzo rzadko spotykane na ligowych boiskach.

Oba zespoły wychodzą już na boisko. Niebawem początek tego pojedynku.

15:01 Rozpoczęła Polonia.

4′ W jednym ze starć ucierpiał Maciej  Firlej i potrzebna była interwencja fizjoterapeuty Ślęzy Damiana Wdowika.  Po niej nasz zawodnik szybko wrócił do gry.

6′ W polu karnym Polonii przewracany był Kluzek. Sędzia wskazał na wapno, ale Firlej uderzył z jedenastu metrów prosto w poprzeczkę!!!

11′ Kolejny karny dla wrocławian. Tym razem faulowany był Mańkowski,  a jedenastkę  skutecznie wykonał Kluzek.

11′ Żółta kartka dla Broniewicza.

13′ Żółta kartka dla Fedorowicza.

14′ Kapitalnie wykonany rzut wolny dla Ślęzy. Firlej podwyższa wynik!

18′ Groźny strzał Zawadzkiego tuż obok bramki Gorczycy

19′ Trzy strzały Firleja. Jeden z dystansu, jeden zablokowany i jeden głową po którym piłka minimalnie minęła bramkę gospodarzy.

28′ Bardzo dobra akcja Polonii, ale niewykorzystana przez Sobczyńskiego.

34′ Cudowny gol z wolnego Firleja 0:3!!!!

39′ Najpierw po ładnej akcji Ślęzy piłka mija jednak bramkę rywali, chwilę potem z drugiej strony boiska ładnie uderzał Pawlus.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

W przerwie jedna zmiana wśród miejscowych. Bury wszedł za Pawlusa.

16:02′ Gra po przerwie wznowiona

52′ Pierwsze minuty drugiej części gry to lekka przewaga optyczna Polonii, która dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nie stwarza sytuacji pod bramką Gorczycy.

57′ Wciąż 0:3.

61′ Mocny, ale niecelny strzał Burego.

62′ Ładna akcja Ślęzy. Kluzek minął bramkarza, ale uderzył tuż obok słupka.

63′ 1:3! Po zamieszaniu podbramkowym bramkę dla rywali zdobył Grek.

67′ Karwowski za Zawadzkiego.

73′ Znów zamieszanie pod naszą bramką i już tylko 2:3 po strzale Lenartowicza.

75′ Molski za Traczyka.

77′ Jarczak za Firleja.

82′ Wciąż 2:3.

84′ Stempin za Jakóbczyka.

86′ Kontra wrocławian. Traczyk zagrywa do wbiegającego w pole karne Stempina, a ten podwyższa wynik! 2:4!!!

90′ Mecz potrwa dłużej o przynajmniej trzy minuty.

90′ Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Fedorowicza.

90+1′ 2:5!!! Kapitalny gol z rzutu wolnego Jarczaka!!!!

90+2′ Zmiana w zespole Ślęzy. Na boisku pojawił się Berkowicz, który zmienił Kluzka.