Ślęza remisuje w Łodzi z UKS SMS II

W rozegranym w Łodzi meczu sparingowym żeńskich zespołów, Ślęza Wrocław zremisowała z miejscowym UKS-em SMS II Łódź 3:3.

 
Trener Arkadiusz Domaszewicz – Jesteśmy w końcowej fazie okresu przygotowawczego, a dzisiejszy sparing tylko potwierdza mnie w przekonaniu, że dziewczyny sumiennie pracują i podążają w wytyczonym przez nas kierunku. Mecz ciekawy dla kibica, były błędy indywidualne, trochę przypadkowych zagrań ale też piękne bramki i dużo zespołowych akcji z dwóch stron. Co prawda to SMS prowadził grę większość czasu, ale to my mieliśmy niewykorzystany rzut karny w ostatniej akcji po ambitnej postawie dziewczyn w końcówce meczu i chęci zwycięstwa. Spotkanie kończy się remisem, co z przebiegu spotkania wydaje się sprawiedliwe. Na wyróżnienie zasłużyła dzisiaj cała drużyna, a szczególnie Kinga Podkowa oraz strzelczyni 3 bramek Ola Ojdana.

Dodajmy jeszcze, że w składzie naszej drużyny zabrakło dziś Nikoli Żurawskiej, Aleksandry Kucharskiej i Aleksandry Olbińskiej.

UKS SMS II ŁÓDŹ – ŚLĘZA WROCŁAW 3:3 (2:2)

Bramki – Ojdana 3

Ślęza – Malinowska (50′ Skużybut), Kaczor, Szewczyk, Słota, Stępien, Wypych (60′ Dziadek), Kruk, Podkowa, Ojdana ,Gruchała ( Tyza 60’), Gaber (60′ Zygadlik)