Co słychać u naszych rywali (1)

Rozpoczynamy tradycyjny cykl, w którym informować będziemy co dzieje się w obozach trzecioligowych rywali Ślęzy Wrocław.

 
Mateusz Winciersz przeszedł z Ruchu Chorzów do Piasta Gliwice. Z kolei do zespołu lidera rozgrywek prawdopodobnie dołączy grający ostatnio w Stali Stalowa Wola – Michał Fidziukiewicz. W Ruchu testowany będzie Michał Maj ze Stali Brzeg.

Lider klasyfikacji strzelców III ligi (grupa 3) Adam Żak, nie przedłużył kontraktu z Polonią Bytom i wiosną prawdopodobnie reprezentować będzie barwy Odry Opole. Do Bytomia trafił za to Kordian Górka, który w sezonie 2019/20 występował w Elanie Toruń. W mediach można było też przeczytać informacje o tym, że Polonia przymierza się do pozyskania Damiana Celucha ze Stali Brzeg.

Pniówek 74 Pawłowice zamierza pozyskać Rafała Wadasa z Kuźni Ustroń.

LKS Goczałkowice Zdrój zainteresowany jest Marcinem Bębnem z Drzewiarza Jasienica.

Lechia Zielona Góra i Puszcza Niepołomice zawarły wstępną umowę transferową dotyczącą Szymona Kobusińskiego i Sebastiana Górskiego. Obaj ci piłkarze trenują obecnie w zespole pierwszoligowca.

Z rezerw legnickiej Miedzi, do rezerw lubińskiego Zagłębia przeniósł się Rafał Adamski.

Wiosną w barwach MKS-u Kluczbork nie zagra już Paweł Baraniak.

Arkadiusz Bator, który jesienią był trenerem Polonii Nysa, został szkoleniowcem Stali Brzeg.

Drużynę Gwarka Tarnowskie Góry opuścił Kamil Bętkowski.

Zmiana na stanowisku trenera nastąpiła w Piaście Żmigród. W miejsce Kamila Sochy, zaangażowany został Ryszard Pietraszewski.

Dawid Niedzwiedzki z ROW-u Rybnik został kupiony przez Legię Warszawa i będzie występował w rezerwach tego klubu.

Sześciu piłkarzy znalazło się na ogłoszonej przez Wartę Gorzów Wlkp. liście transferowej. Wśród nich znaleźli się Jakub Kosiorek, Przemysław Macierzyński i Dominik Zakrzewski. Z kolei gorzowski klub poinformował, że pozyskał nowego bramkarza, a jest nim grający ostatnio w KS Kutno – Bartosz Szelong.

Snajper Foto-Higieny Gać – Marcin Przybylski – przebywa na testach w Sandecji Nowy Sącz.

Nowym szkoleniowcem Polonii Nysa został Marcin Jałocha. W klubie tym wiosną nie zagrają już Conor Kilgallonn i Łukasz Chodyga, a z zamiarem zmiany barw nosi się też Tomasz Mamis.