Zapowiedź 13. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

W sobotę (16 października) rozegrana zostanie 13. kolejka rozgrywek III ligi (grupa 3).

 

ZAGŁĘBIE II LUBIN – CARINA GUBIN godz.13:00
Mecz doskonale spisujących się zespołów. Zagłębie zdobyło 16 pkt w 6. ostatnich meczach, a Carina może pochwalić się serią 4. zwycięstw z rzędu. Zapowiada się zatem ciekawe spotkanie, w którym jednak faworytem wydają się być miejscowi.

REKORD BIELSKO-BIAŁA – LKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ godz.14:30
Gdy gra 3. drużyna w tabeli z liderem to musi to być hit kolejki. Rekord w dwóch poprzednich meczach spuścił z tonu, zdobywając w nich tylko punkt, ale na LKS na pewno wyjdzie odpowiednio zmotywowany i jest w stanie urwać punkty niepokonanemu dotąd przeciwnikowi.

LECHIA ZIELONA GÓRA – WARTA GORZÓW WLKP. godz.15:00
Zdecydowanie wyżej przed tym starciem stoją akcje gospodarzy, ale pamiętajmy, że są to lubuskie derby, a w takich wszystko zdarzyć się może.

STAL BRZEG – GÓRNIK II ZABRZE godz.15:00
W Brzegu nastąpiła zmiana trenera, którym został Marcin Nowacki. Oczkuje się od, że pod jego wodzą Stal będzie grać lepiej. Czy stanie się tak już w sobotę ?

GWAREK TARNOWSKIE GÓRY – MIEDŹ II LEGNICA godz.15:00
Po serii remisów, ostatnio Gwarek zaczął przegrywać, przez co obsunął się znacząco w tabeli. A tymczasem w sobotę do Tarnowskich Góry przyjadą znakomicie spisujące się rezerwy Miedzi, co dobrze gospodarzom nie wróży.

PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE – ODRA WODZISŁAW ŚL. godz.15:30
Pozycja w tabeli wskazuje na Odrę, a miejsce rozegrania meczu stanowi atut Pniówka. Czyżby remis.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA -PIAST ŻMIGRÓD godz.16:00
Dla obu mających bardzo mało punktów na koncie zespołów, jest to niezwykle ważne spotkanie, w którym liczyć się będzie tylko zwycięstwo.

MKS KLUCZBORK – POLONIA BYTOM godz.17:00
Z nowym trenerem na ławce – Piotrem Jackiem – MKS będzie starał się zatrzymać Polonię, która odzyskała wigor i z meczu na mecz gra coraz lepiej.

ŚLĘZA WROCŁAW – FOTO-HIGIENA GAĆ godz.15:00
Zapowiedź tego meczu ukaże się w piątek.