Zapowiedź 15. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

W sobotę i niedzielę (9/10 listopada) rozegrana zostanie 15. kolejka rozgrywek III ligi (grupa 3)

 

 

PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE – POLONIA BYTOM sobota godz.14
Pniówek jakby dostał zadyszki, co może pomóc Polonii, choć wcale nie musi.

FOTO-HIGIENA GAĆ – STAL BRZEG sobota godz.14
Takie prawie derby, bo choć obie miejscowości dzieli zaledwie 9 km, to jednak znajdują się one w innych województwach. Trudno w tym meczu typować faworyta, bo choć wyżej w tabeli są gospodarze, to Stal podejdzie do tego spotkania podbudowana, kończącym fatalną serię, zwycięstwem nad Rekordem.

ZAGŁĘBIE II LUBIN – ROW 1964 RYBNIK sobota godz.14
Rezerwy Zagłębia, co wydaje się być niezrozumiałe, wygrały dotąd tyko raz i okupują miejsce w strefie spadkowej. Ten zespół stać jest jednak by wygrać z każdym rywalem, stąd goście z Rybnika muszą mocno się sprężyć, by z Lubina wywieźć jakieś punkty.

LZS STAROWICE DOLNE – LECHIA ZIELONA GÓRA sobota godz.14
Czy fakt, że Lechia przegrała trzy swoje ostatnie mecze może dawać podstawy do tego, że doczekamy się pierwszego zwycięstwa beniaminka ze Starowic Dolnych. Być może, ale mimo wszystko więcej szans na punkty dajemy w tym starciu zielonogórzanom.

REKORD BIELSKO-BIAŁA – RUCH ZDZIESZOWICE sobota godz.14
Co prawda Rekord póki co prezentuje się poniżej oczekiwań, ale z pewnością ten zespół stać jest na to by pokonać wicelidera.

MKS KLUCZBORK – GWAREK TARNOWSKIE GÓRY sobota godz. 16
Choć obie ekipy solidarnie przegrały w poprzedniej kolejce, to w ostatnich tygodniach prezentowały się całkiem nieźle, a to może zwiastować ciekawe zawody.

RUCH CHORZÓW – ŚLĄSK II WROCŁAW sobota godz.17
Coraz lepiej grający Ruch kontra lider z Wrocławia. Do tego prawdopodobnie komplet widzów. Jakby zatem nie patrzeć jest to mecz kolejki.

GÓRNIK II ZABRZE – PIAST ŻMIGRÓD niedziela godz.14
Piast będzie chciał wydostać się ze strefy spadkowej, a może tak się stać, tylko wtedy gdy wygra. Jest to zadanie do wykonania, bo rezerwy Górnika formą ostatnio nie imponują.

ŚLĘZA WROCŁAW – MIEDŹ II LEGNICA sobota godz.14
Zapowiedź tego meczu ukaże się w piątek.