Zapowiedź 16. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

W sobotę (16 listopada) rozegrana zostanie 16. kolejka rozgrywek III ligi (grupa 3)

 

ŚLĄSK II WROCŁAW – PIAST ŻMIGRÓD godz.13
Gdy gra lider i to u siebie, z zespołem znajdującym się w strefie spadkowej, problemu z wytypowaniem faworyta być nie może. zdecydowanie stawiamy w tym starciu na gospodarzy.

LECHIA ZIELONA GÓRA – PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE godz.13
Pniówek wpadł w dołek, o czym świadczą trzy z rzędu porażki. Lechia też w ostatnich tygodniach formą nie imponowała (meczu w Starowicach nie bierzemy pod uwagę). Wydaje się jednak, że to miejscowi powinni być bliżej zwycięstwa w tej potyczce.

RUCH ZDZIESZOWICE – FOTO-HIGIENA GAĆ godz.13:30
Ruch w ostatnich dwóch meczach zdobył tylko punkt i jeśli chce utrzymać kontakt z liderem, na kolejne straty pozwolić sobie nie może.

GWAREK TARNOWSKIE GÓRY – GÓRNIK II ZABRZE godz.13:30
Gdy wydawało się, że Gwarek w końcu ustabilizował formę, to zaprzeczając temu zespól ten doznał dwóch porażek. W sobotę, chcąc utrzymać kontakt z czołówką, gospodarze muszą wygrać.

ROW 1964 RYBNIK – REKORD BIELSKO-BIAŁA godz.13:30
Mecz dwóch przedsezonowych faworytów ligi. Stawiamy na gospodarzy, którzy w ostatnich tygodniach prezentują bardzo dobrą dyspozycję, czego nie można powiedzieć o Rekordzie gdy gra na delegacjach.

POLONIA BYTOM – ZAGŁĘBIE II LUBIN godz.13:30
Sytuacja rezerw Zagłębia staje się coraz trudniejsza, stąd nie zdziwimy się, gdy w poszukiwaniu punktów, do Bytomia uda się drużyna mocno wzmocniona piłkarzami z pierwszego zespołu, bo sama młodzież na dobrze ostatnio dysponowanych bytomian, może nie wystarczyć.

MIEDŹ II LEGNICA – MKS KLUCZBORK godz.13:30
W tym spotkaniu faworyta nie wytupujemy, bo wydaje się, że obie ekipy mają podobne szanse by odnieść w nim zwycięstwo.

RUCH CHORZÓW – LZS STAROWICE DOLNE godz.17:00
Przed tym meczem można się zastanowić, ile bramek chorzowianie zaaplikują beniaminkowi. Wydaje się, że może być ich sporo.

STAL BRZEG – ŚLĘZA WROCŁAW godz.13:30
Zapowiedź tego meczu ukaże się w piątek.