Zapowiedź 18. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

W sobotę i niedzielę (21/22 listopada) rozegrana zostanie 18. kolejka rozgrywek III ligi (grupa 3).

 

LKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ – RUCH CHORZÓW sobota godz.13
Choć beniaminek z Goczałkowic spisuje się doskonale, to w meczu z Ruchem raczej większych szans temu zespołowi nie dajemy, tym bardziej, że LKS gra u siebie, gdzie punktuje o wiele gorzej niż w delegacjach.

FOTO-HIGIENA GAĆ – REKORD BIELSKO-BIAŁA sobota godz.13
Zmiana trenera póki co nic nie dała Foto-Higienie, bo po wodzą nowego szkoleniowca w trzech rozegranych meczach drużyna ta nie zdobyła punktu. Może uda się to zmienić w starciu z Rekordem, który też ostatnio formą nie imponuje.

STAL BRZEG – ZAGŁĘBIE II LUBIN sobota godz.13
Czy rozbita w ostatnich dwóch meczach Stal, zdoła się obudzić. W meczu z dobrze grającą ostatnio lubińska młodzieżą o punkty jednak łatwo nie będzie.

MIEDŹ II LEGNICA – MKS KLUCZBORK sobota godz.13
W pierwszej połowie sezonu zdecydowanie postawilibyśmy na MKS, ale teraz szanse na zwycięstwo obydwu ekip wydają się być podobne.

GWAREK TARNOWSKIE GÓRY – PIAST ŻMIGRÓD sobota godz.13
Odmieniony ostatnio Piast (trzy zwycięstwa z rzędu) jedzie do Tarnowskich Gór by podtrzymać dobrą passę i wcale nie jest bez szans, by tak się stało. Z drugiej strony trzeba wziąć pod uwagę fakt, że Gwarek u siebie spisuje się dobrze, i też ma swoje atuty by w tej potyczce wygrać.

ROW 1964 RYBNIK – POLONIA BYTOM sobota godz.13
Nie chcąc stracić dystansu do lidera, Polonia musi podtrzymać serię zwycięstw i wygrać piąty raz z rzędu. W Rybniku wydaje się to być prawdopodobne.

GÓRNIK II ZABRZE – POLONIA-STAL ŚWIDNICA sobota godz.13
Rezerwy zabrzan są tuż nad kreską, a mecz z ostatnią w tabeli Polonią, jest dla nich doskonałą okazją by swoją pozycję poprawić.

PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE – WARTA GORZÓW WLKP. sobota godz.13
Choć piękna seria (5) zwycięstw Pniówka została przerwana w Chorzowie, to w meczu z beniaminkiem gospodarze są zdecydowanym faworytem.

POLONIA NYSA – LECHIA ZIELONA GÓRA niedziela godz.13
Polonia punktuje tylko u siebie i stąd należy upatrywać szans tej drużyny do powiększenia swojego skromnego dorobku punktowego, ale pozycje w tabeli obu zespołów wskazują jednak, że faworytem tego spotkania są zielonogórzanie.

ŚLĘZA WROCŁAW – pauza