Zapowiedź 7. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

Już w środę (11 września) rozegrany zostanie pierwszy mecz 7. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3). Pozostałe spotkania odbędą się w sobotę i niedzielę (14/15 września).

 
ROW 1964 RYBNIK – STAL BRZEG środa godz.18
ROW u siebie jeszcze nie przegrał, a Stal po znakomitym starcie, jakby złapała zadyszkę. Stąd przed tym meczem, chyba troszkę wyżej stoją akcje miejscowych.

LECHIA ZIELONA GÓRA – GWAREK TARNOWSKIE GÓRY sobota godz.16
Jeszcze kilka tygodni wstecz, w tym starciu stawialibyśmy na gości. Teraz, gdy beniaminek raz za razem pozytywnie zaskakuje, to chyba właśnie zielonogórzanie wydają się być faworytem.

POLONIA BYTOM – MIEDŹ II LEGNICA sobota godz.16
Tym razem w zespole rezerw Miedzi raczej nie zobaczymy tak wielu „spadów” jak w poprzednim meczu, a bez nich ta drużyna radzi sobie kiepsko. Polonia za to prezentuje się bardzo solidnie i ma dużo atutów, by sięgnąć w tym spotkaniu po komplet punktów.

PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE – MKS KLUCZBORK sobota godz.16
Po kiepskim starcie, Pniówek wyraźnie się rozkręca, a to nie wróży dobrze ekipie z Kluczborka.

RUCH ZDZIESZOWICE – ŚLĄSK II WROCŁAW sobota godz.16
Czy Ruch będzie pierwszym zespołem, który znajdzie sposób na rezerwy Śląska i z nimi wygra ? Całkiem możliwe, choć będzie o to bardzo trudno.

LZS STAROWICE DOLNE – GÓRNIK II ZABRZE sobota godz.16
Ostatniego gola w rozgrywkach ligowych LZS strzelił 15 czerwca jeszcze w IV lidze. Na kolejnego czeka już 545 minut. Czy w końcu się doczeka ?

RUCH CHORZÓW – PIAST ŻMIGRÓD sobota godz.17:30
Wygląda na to, że po względem sportowym (a inne nas tu nie interesują) w Chorzowie dzieje się lepiej, a ewentualne zwycięstwo nad Piastem, który póki co nie spisuje średnio, tylko to potwierdzi.

REKORD BIELSKO-BIAŁA – FOTO-HIGIENA GAĆ niedziela godz.16
Uznawany przed sezonem jako jeden z faworytów, a póki co tego nie potwierdzający Rekord, zmierzy się z rewelacją rozgrywek III ligi, jaką jest Foto-Higiena. To spotkanie uznajemy jako mecz kolejki.

ZAGŁĘBIE II LUBIN – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.13
Zapowiedź tego meczu ukaże się w piątek.