IV liga kobiet – Wicelider rozgromiony

W meczu 21. kolejki rozgrywek IV ligi kobiet, Ślęza III Wrocław wygrała z Femgolem Lubin 6:0.

Trener Łukasz Wawrzyniak – Mecz z FemGol Lubin, aktualnym Vice-liderem naszych rozgrywek był dla nas bardzo istotny pod kątem walki o drugie miejsce w tym sezonie, taki postawiliśmy sobie wraz zawodniczkami cel i jak widać realizujemy go z meczu na mecz. Od początku chcieliśmy narzucić swój styl gry i mocno ruszyć do przodu, co w konsekwencji przyniosło efekt, bo do przerwy prowadzenie naszej drużyny było już znaczne 3:0, po przerwie plan był aby utrzymać tempo gry i próbować zdobyć kolejne bramki, czego efektem był wynik końcowy 6:0 i piąte zwycięstwo z rzędu stało się faktem. Cieszę się, że dziewczyny w tym meczu pokazały charakter i waleczność.  Świetne zawody rozegrało naszych kilka juniorek z drużyny U17, które robiły różnice w naszej grze i w połączeniu z naszymi doświadczonymi piłkarkami efekt końcowy był taki jaki byśmy chcieli.  Z niecierpliwością czekamy już na niedzielny mecz z Bierutowem.

ŚLĘZA WROCŁAW – FEMGOL LUBIN 6:0 (3:0)

1:0 Gąsiorek (as.Kolarz) 18′
2:0 Gąsiorek (Kolarz) 20′
3:0 J. Zonenberg (Kolarz) 35′
4:0 Gąsiorek (Krok-Orzechowska) 67′
5:0 Gąsiorek (Kaczmarek) 69′
6:0 Gogacz (Kaczmarek) 81′

Ślęza III – W.Gorzelińska, J.Brzezińska, N.Raszkowska, W.Kaczmarek, A.Kaczor (83’ K.Cop), N.Zonenberg (81’ O.Klimek), J.Zonenberg, P.Krok-Orzechowska (72’ E.Zych), M.Piekarska, W.Gąsiorek (78’ N.Zacharz), M.Kolarz (63’ J.Gogacz)