Dwa bardzo ciekawe sparingi naszych piłkarek

W sobotę i w niedzielę swoje kolejne mecze sparingowe rozegrają przygotowujące się do rozgrywek II Ligi Kobiet piłkarki wrocławskiej Ślęzy.

 

Szczególnie ciekawie zapowiada się sobotnia potyczka z TME UKS SMS Łódź, aktualnym Mistrzem Polski. Oba zespoły miały okazję spotkać się w poprzedniej edycji Pucharu Polski. Wówczas na etapie 1/32 tych rozgrywek wrocławianki po znakomitej postawie uległy wyżej notowanym przeciwniczkom 0:2 i na pewno i w sobotę będą chciały się zaprezentować z jak najlepszej strony.

Spotkanie to rozegrane zostanie w Chrząstawie o godzinie 12:00.

 

W niedzielę podopieczne trenera Arkadiusza Domaszewicza zmierzą się w Centrum Piłkarskim Ślęzy Wrocław – Kłokoczyce z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Rywalki zajęły w poprzednim sezonie czwarte miejsce w rozgrywkach II ligi (gr. południowej), jednak w najbliższym sezonie występować będą w północnej grupie drugoligowych rozgrywek.

Pojedynek rozpocznie się o godzinie 18:00.

Oba mecze, na które serdecznie zapraszamy będą dla naszego sztabu szkoleniowego okazją do zobaczenia się w jakiej dyspozycji na tydzień przed rozpoczęciem sezonu są nasze piłkarki oraz przyjrzenia się kandydatkom do gry w naszym zespole, których z pewnością nie zabraknie w obu spotkaniach.