III liga kobiet – Udane zakończenie rundy jesiennej

W rozegranym w Zabrzu meczu 11. kolejki rozgrywek III Ligi Kobiet, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym KKS-em 4:1.

Trener Arkadiusz Domaszewicz – Na wstępie dziękuje drużynie z Zabrza za dobry mecz w piłkę nożna i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach, szkoda że przeszkadzały nieco w nim trzy Panie (jedna z gwizdkiem i dwie z chorągiewkami) ale każdemu może się zdarzyć gorsza dyspozycja.

Kończymy rundę zwycięstwem, rundę która nas wiele nauczyła zarówno zawodniczki jak i cały sztab, były lepsze i gorsze momenty, brakowało w wielu obszarach systematyczności , jednak zespół się rozwija, dziewczyny zbierają doświadczenia i jestem przekonany, że w rundzie wiosennej będą tego efekty. Dzisiaj dziewczyny zagrały w innej strukturze niż zazwyczaj i zagrały naprawdę dobre 45 minut z czego jestem bardzo dumny, natomiast w drugiej połowie inicjatywę przejęły gospodynie, jednak wszystkie zmiany dały dzisiaj duża jakość i przyczyniły się do zwycięstwa Dziękuje moim dziewczynom za cała rundę i to ze wytrzymały kolejne pół roku ze mną 😉

KKS ZABRZE – ŚLĘZA WROCŁAW 1:4 (0:2)

0:1 Podkowa (as. Żurawska) 15′
0:2 Mielniczuk (Żurawska) 38′