IV liga kobiet – Zwycięstwo było bardzo blisko

W rozegranym w Głogowie meczu 7. kolejki rozgrywek IV Ligi Kobiet, Ślęza II Wrocław zremisowała z miejscowym Chrobrym 3:3.

Trener Gustaw Sadowski – Bardzo emocjonujący mecz. Pierwsza połowa to dominacja naszego zespołu, w której zdobywamy 2 bramki, lecz jedną ze spalonego i marnujemy kilka dobrych okazji. Druga połowa to już wyrównane zawody, które do ostatniej minuty owocowały w sytuacje zarówno gospodyń jak i nasze. Szkoda jedynie, że taki mecz trochę uciekł z pod kontroli Panu Sędziemu, który podejmował często bardzo nerwowe i dziwne decyzje. Szkoda że nie udało się wygrać, ale było to na pewno super doświadczenie dla naszych młodych zawodniczek.

CHROBRY GŁOGÓW – ŚLĘZA II WROCŁAW 3:3 (0:1)

0:1 Kucharska (as.Rząd) 16′
0:2 Kucharska(as.Gaber) 64′