IV liga kobiet – Punkt, który nie satysfakcjonuje

W meczu 12. kolejki rozgrywek IV Ligi Kobiet, Ślęza Wrocław zremisowała z Victorią Jelenia Góra 2:2.

Trener Łukasz Wawrzyniak – Kolejne Ligowe spotkanie w tej rundzie za nami wiedzieliśmy że nasze rywalki to solidny i waleczny zespół po wielu zmianach jakie w ostatnim czasie poczyniła drużyna z Jeleniej Góry. Mecz walki i dziwnych decyzji ……. ale o tym nie będziemy się wypowiadać … w 27 min przypomniał nam się scenariusz z Radwanic gdzie byłśmy stroną dominującą a po jednej z akcji sędzia dyktuję rzut karny dla Rywalek, zawodniczka przyjezdnych trafia w słupek a dobitkę broni Gorzelińska do przerwy 0:0 druga część to istny rollercoaster ale do rzeczy w 70 min po wrzutce w pole karne i mocnym uderzeniu nasze rywalki wychodzą na prowadzenie 0:1 po bramce nasza drużyna jeszcze bardziej zaatakowała i w 88min po podaniu A.Łabudy w świetnej sytuacji znalazła się P.Zygadlik i wyrównuje wynik spotkania mamy 1:1 ale to nie koniec emocji w tym meczu, gramy o pełną pulę sędzia dolicza 4min i w ostatniej wydawałoby się akcji meczu w polu karnym faulowana jest P.Zygadlik do rzutu karnego podchodzi nasza Pani Kapitan P.Dziadek i pewnym strzałem wyprowadza nasz zespół na prowadzenie 2:1 …. nic mylnego gramy dalej ….. w 98min po zamieszaniu w polu karnym przyjezdne wyrównują stan rywalizacji na 2:2 i mecz kończy się w 99 minucie remisem 2:2.

Przede wszystkim chciałbym podziękować moim zawodniczkom za zaangażowanie i wolę walki jaką pokazały na boisku do ostatniej minuty spotkania to jest bardzo budujące i pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość i rozwijać nasz zespół, wyglądało to naprawdę dobrze. Wiem zarówno ja i drużyna że, mamy kilka nowych zawodniczek kilka które, wróciły po dłuższej przerwie do gry i potrzebujemy wszyscy trochę czasu aż wszystko ładnie zaskoczy ale tak jak mówię widzę w tej drużynie duży potencjał i jestem pewny że możemy naprawdę zrobić coś fajnego i na tym chcemy się skupić a wyniki przyjdą same

ŚLĘZA III WROCŁAW – VICTORIA JELENIA GÓRA 2:2

Bramki – Zygadlik (as. Łabuda, Dziadek (karny)

Ślęza III – Gorzelińska Br, Dziadek (c), Kaczmarek, Kaczor, Gałka (80 Cop) , Kieliba (46 Serwata), Brodowska(46 Kolarz) Gryś, Zacharz (83 Łabuda), Klimek (63 Zygadlik)